reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy dla naszych pociech.

reklama
i jemu bardzo smakowało i mnie :))) Pycha! Drugie śniadanko super i jakie sycące!
TYlko ja miałam akurat w domu żurawinę i rodzynki więc to dodałam do płatków i jabłuszka. A i nie blenderowałam jabłuszka po ugotowaniu, było takie mięciutkie że nie ma co się bawić.
 
Dziewczyęta pomóżcie...
Moja Hania jak narazie w przewadze je jedzenie ze słoiczków, ale mam wewnętrzną potrzebe gotowania jej samej. Ale nie jestem w tym za dobra.. ale ceny słoików mnie przerazaja, idzie na to ok 500 żłoty miesiecznie :/

Mam proźbe jak by któras miała czas i ochote napisac, co jej roczniak je w ciągu dnia była bym wdzieczna. Jakies różne pomysle na rózne pory dnia.

Z góry dziękuje
 
i jemu bardzo smakowało i mnie :))) Pycha! Drugie śniadanko super i jakie sycące!
TYlko ja miałam akurat w domu żurawinę i rodzynki więc to dodałam do płatków i jabłuszka. A i nie blenderowałam jabłuszka po ugotowaniu, było takie mięciutkie że nie ma co się bawić.

no to fajnie ze dobre ;-) tez spróbuje jak zakupie skladniki hehe.....ja dzisiaj zrobiłam małemu manne z bananem ale cos nie podeszła :baffled: takze do wywalenia, jakas taka gorzkawa w posmaku......zdaje sie ze nie zadobra jest manna na naszym mleku mod. mnie równiez nie smakowała, poczekam jeszcze i wprowadze mu mleko 3,2% na mannie, powinno byc lepsze.........no albo z mlekiem junior - ponoc zblizone w smaku do normalnego mleka. póki co experymentuje dzisiaj z zupką szpinakowo-warzywną.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry