reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaki, smaczki, kulinaria

Ja nigdy nie przepadałam za stronami internetowymi nt gotowania, ale ta jest naprawdę fajna :tak: Wszystko ładnie uporządkowane, same wypróbowane przepisy, komentarze użytkowników - dla mnie super!
 
reklama
Bura własnie głownie na tych komentarzach mi zależy wtedy wiem czy opłaca się robić cokolwiek czy strata czasu.
W taki upał jak dziś zrobię chyba najprostszy obiad świata.
Młode ziemniaczki, jajo sadzone i suroweczka do tego kefirek zimny:-)
 
ja jednak wymyśliłam obiadek :))) udusiłam cebulkę z pieczarkami i papryką, troszkę pieprzu. Kurczaka pokroiłam i wymieszałam z przyprawą gyros. Ubiłam pianę z białek i dodałam żółtka i warzywa i kurczaka. Usmażyłam z tego placuszki. W piekarniku upiekłam małe ziemniaczki obsypane przyprawą do ziemniaków, majerankiem i bazylią. Do tego ugotowałam fasolkę szparagową i wszyscy się zajadali :))
 
dzisiaj bez szaleństw kupiłam pierś i mieliśmy kotleciki z ziemniaczkami
do tego kapusta biała z marchewką i koperkiem

godzinę temu jadłam i znowu jestem głodna :-D:-p
ja też tak często mam, chociaż teraz przez te upały to tylko wieczorem mam rzeczywiście ochote coą zjeść. :)))
 
Wczoraj na kolację zrobiłam torcik naleśnikowy. usmażylam naleśniki (było ich okolo 10) i od razu po zdjęciu patelni smarowałam zwyklą śmietaną na zmianę z dżemem truskawkowym. kroiłam jak tort. Pyyycha! mój mąż się zajadal wczoraj i prosił o to samo, tylko jakiś inny zestaw smaków ;-) moja ciąża sie mu chyba udzieliła :tak:
 
reklama
Do góry