reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaki, smaczki, kulinaria

Mary zgadzam się, ja również nienawidzę kaszy gryczanej.Moja niedoszła (na szczęscie) tesciowa robiła kaszę gryczaną z sosem z żołądków.I to było najgorsze co mogłam jeść, rosło w buzi jak chomikowi , a żeby to połknąć to już tortura straszna.No i trzeba było chwalić jakie to pyszne bo to porąbana psychicznie kobieta była...
współczuję... najgorzej jak już coś wciskają na siłę...
tym bardziej że się tego nie lubi....:eek:
 
reklama
Mary zgadzam się, ja również nienawidzę kaszy gryczanej.Moja niedoszła (na szczęscie) tesciowa robiła kaszę gryczaną z sosem z żołądków.I to było najgorsze co mogłam jeść, rosło w buzi jak chomikowi , a żeby to połknąć to już tortura straszna.No i trzeba było chwalić jakie to pyszne bo to porąbana psychicznie kobieta była...
Cleo
Wiadomo ze pewne rzeczy zrobić wypada.. jednak w tym przypadku ja bym przy stole nie usiedziała a co dopiero do brania tego do ust... :eek::huh:
Podziwiam osiągnięcie.. :laugh2::tak:
 
a u mnie dzis bedzie wątróbka pieczona mniamku mam taka ochote ze szok cala ciaze sie wystrzegalam ale teraz juz nie dam rady :) pozatym serniczek z galaretka super zostal maly kawalek i nie podziele sie juz znikim :) sama zjem po obiadku :)

a wczoraj taka ochote mialam na kanapki z jajkiem gotowanym i majonezem :) ze o 23 je gotowalam hehe :)
 
Ostatnia edycja:
Cleo
Wiadomo ze pewne rzeczy zrobić wypada.. jednak w tym przypadku ja bym przy stole nie usiedziała a co dopiero do brania tego do ust... :eek::huh:
Podziwiam osiągnięcie.. :laugh2::tak:

Sama się sobie dziwię jak ja mogłam to jeść:sorry:
Dobrze że teraz mam fajną tesciową, wie co lubie czego nie i nie wciska nikomu na siłę.Wręcz się pyta zawsze na co mam ochotę jak mam przyjechać:-)
 
a u mnie dzis bedzie wątróbka pieczona mniamku mam taka ochote ze szok cala ciaze sie wystrzegalam ale teraz juz nie dam rady :)
Ehhhhh uwielbiam wszelkie podroby - wątróbki, żoładki, flaczki, nerki, jęzorki :-p
Wiem wiem, z regóły babeczki takich rzeczy nie jedzą ale cóż poradzę że lubię "dziwadła" ;-)
 
a u mnie dzis bedzie wątróbka pieczona mniamku mam taka ochote ze szok cala ciaze sie wystrzegalam ale teraz juz nie dam rady :) pozatym serniczek z galaretka super zostal maly kawalek i nie podziele sie juz znikim :) sama zjem po obiadku :)

a wczoraj taka ochote mialam na kanapki z jajkiem gotowanym i majonezem :) ze o 23 je gotowalam hehe :)
jaką ja mam ochhotę na wątróbkę....
jak ciastem się nie chcesz dzielić to daj chociaż kawałek wątróbeczki:-D:-D:-D


mary a z tych wymienionyc przez Ciebie to ja tylko wątróbkę:-p
 
Ehhhhh uwielbiam wszelkie podroby - wątróbki, żoładki, flaczki, nerki, jęzorki :-p
Wiem wiem, z regóły babeczki takich rzeczy nie jedzą ale cóż poradzę że lubię "dziwadła" ;-)
Wątróbke to i ja lubię nawet bardzo:-)flaczki to zależy musza byc naprawdę dobrze zrobione.

Ja dziś robie barszczyk ukraiński.Fasola sie moczy od wczoraj.Tylko kupić buraczki , marcheweczke i resztę dodatków. Mniam.
 
Ja dziś robie barszczyk ukraiński.Fasola sie moczy od wczoraj.Tylko kupić buraczki , marcheweczke i resztę dodatków. Mniam.
U mnie też fasola się moczy - zrobię z cebulką zasmażana z kiełbaską i koncentratem pomidorowym - będzie miał Ł do pracy na jutro, a na dziś obiadek z wczoraj jeszcze został więc mam z głowy :tak:
 
U mnie też fasola się moczy - zrobię z cebulką zasmażana z kiełbaską i koncentratem pomidorowym - będzie miał Ł do pracy na jutro, a na dziś obiadek z wczoraj jeszcze został więc mam z głowy :tak:

Mój tez tak lubi własnie z kiełbaską i cebulką i mnóstwo majeranku.Taka szybka fasolka po bretonsku:-)no i koncentrat wiadomo.
 
reklama
Ja uwielbiam watrobke i serduszka :) mniam, mniam, mniam...serduszka najczesciej gotuje w krupniku :)
Kamcia, a Ty pisalas chyba wczoraj o karpatce...no i ja dzis w sklepie kupilam pudelko z ciastem aby na dniach zrobic :) bo mi smaka narobilas :)
 
Do góry