reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaki, smaczki, kulinaria

reklama
ja miałam chyba przedwczoraj ochotę na gołąbki...
obiad mieliśmy zaplanowany a podjechaliśmy jeszcze do sklepu po chlebek na kolację... i tk mi się zachciało... że pobiegłam do półki po gołąbki w słoiku bo bym chyba nie wytrzymała... i zanim się zrobił obiad to pochłonęłam cały słoiczek:zawstydzona/y::-pzrobić bym nie zdążyła.... haha
 
no a ja właśnie ubię sama wszystko od podstaw.....
poza... podstawą do tortów... hah zawsze mam kupny biszkopt bo jakośboję się że mi nie wyjdzie;-):-p
nawet jak już mam jakiś sos robić to też nie kupuję gotowego który się tylko zalewa i miesza...:no: sama robię sos własny:-)
 
ja z lenistwa zrobilam sobie zapiekanki....:zawstydzona/y:
ale dla mnie samej nie chce mi sie gotowac a D ma druga zmiane....

Ja ide własnie do sklepu,męzulek zazyczył sobie zapiekanki i nawet jestem zadowolona bo pomysłu nie miałam na kolacyjke.Bagietka, pieczarki serek i keczup i hop do piekarnika.Mam nadzieję że dobre wyjdą :-)
 
ehhh szkoda że u nas nie ma polskich grzybów i muszę na teściową czekać do grudnia:sorry: wtedy mi przywiezie dopiero....
zjadłabym sobie taka własnie bagietkę z grzybami , cebulką i polane keczupkiem:-D
 
reklama
ehhh szkoda że u nas nie ma polskich grzybów i muszę na teściową czekać do grudnia:sorry: wtedy mi przywiezie dopiero....
zjadłabym sobie taka własnie bagietkę z grzybami , cebulką i polane keczupkiem:-D
To zapraszam:-)zapomniałam o cebuli, ja nie lubie ale mojemu wrzucę:-Dno lecę do tego sklepu :-D
 
Do góry