reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Dzień dobry :)
Dzionek zapowiada się cieply i słoneczny :)
Pobudka 5:30, potem od 7do 7:30 drzemeczka, jestem niewyspana, ale chyba już przywykłam...
Anek - zdrooooooowia dla Waszej niani!!! Trzymam kciuki za pomyślne załatwienie spraw!Wszystkiego najlepszego dla Zosi! :)
Agalodz- wypoczywajcie:* Super, że pogoda dopisała, znajoma wróciła wczoraj z nad morza i dwa tygodnie mięli zimne i padało :/
winki, kochana mam nadzieję, że wszytsko poszlo gładko i już odebrałaś albo ok 10 tej odbierzesz nowego quinniaka:) Wypoczywaj ile wlezie i naciesz się rodziną do maksimum!!!!!! :) PS no i pilnuj wóziora!
mirelk o - ja też chyba postradałam zmysły, bo chodzę codziennie później spać, a pobudki mam w godzinach , kiedy jeszcze cisza nocna obowiązuje:szok:
Ssabrinkoo - i u nas pododbnie, Pola pada, oczy jak narkomana, każde w inną stronę, że tylko białka widać, ale ostro siada w łóżeczku, albo się podnosi - na kolankach, albo jednej nóżce+kolanko;) Teraz siedzi na sofie z murem z dwóch kołder i właśnie robi koopkę - zapomniałam posadzić na nocniczek :/
Mary-Beth - ja po porodzie też sobie pomyślałam, że to fajny zawód, ale baaardzo ciężki , no i nie każdy poród przebiega tak gładko, ale fajny pomysł na życie:)
D. pojechał z awizem na pocztę, ja dziś chyba odwiedzę mojego dziadka, bo już chyba z 2 tygodnie się nie widzieliśmy

PS Anek - ja tak co rano wyglądam ! ;)
 
reklama
hej dziołchy :-)
wczoraj wpadłam Was poczytać i powiem, ze jak na niedzielę to miałyście wzmorzoną aktywność:-p:rofl2:, ale pisać już nie dałam rady, a dziś to nawet juz nie pamiętam co miałam Wam napisać:-( Ale na początek to chciałabym zauważyć (przeglądałam galerię), że Sabrinko chyba w końcu dotarło do Was słoneczko :-) U nas tez zapowiada się dziś cieplutki dzień.

martus niestety nie mam pojęcia w kwestii syropków na kaszel :-(
magipka masz rację, zapewne kolejny zębol
anek oby niania szybko wróciła do zdrowia, rzeczywiście skarb Wam sie trafił! :happy2: A Zosia już skończyła 9 miesięcy! No w szoku nadal jestem jak te czas leci! 1OO lat!!:-)

A co u nas? Przestawiam Filipa na dwa spania w ciągu dnia, a nie trzy jak było do tej pory, bo 3*20 min to wykańczający rytm dnia jak dla mnie (dla niego niestety nie:rofl2:). Wczoraj trochę pojeździliśmy po rodzince (dziadek Filipa ma nowotwór, ale to już chyba Wam pisałam, więc odwiedzamy) i dzien minął intensywnie:tak:
 
Witam się:-)

u nas za oknem słoneczko na niebie ale jak pościel przed 7.00 wywieszałam na balkon to mega zimny wiaterek wiał

Gola ja dziś sobie obiecałam że idę wcześnie spać ciekawe co z tego wyjdzie :-D nie wyspałam się dziś, kimłam się z Liwia na 30min od 8.00-9.00 Liwia nadal śpi a ja wstałam bo już tysiąc myśli w głowie co mam do roboty to wstałam obrałam ziemniaki na obiad, brytfankę wyszorowałam po wczorajszym kuraku i se przyszłam na neta dopijając zimną kawę łeb coś mnie boli:tak:;-)
Mary-Beth powodzenia w staraniach o pierwszą ciąże długo żeście się starali, zaglądaj do nas częściej
Winki pogoda zapowiada Wam się słoneczna wiedzieliście kiedy macie jechać, bawcie się dobrze i czekamy na relację
agalodz miłych wakcji:tak:
maggipka oby ząbek szybko się wyrżnął Amelce
Anek dużo zdrówka dla niani no i powodzenia w szukaniu nowej
marttika Liwia też już od dłuższego czasu ma 2 drzemki w ciągu dnia tak jest dobrze, zdrówka dla dziadka:tak:

ja dziś planuje jechać do H@M m obiecał że wcześniej wróci z pracy ale coś mi się wydaje że na obiecaniu tylko się skończy zawsze tak jest jak mi zależy żeby wcześniej wrócił to wraca później a jak mi nie zależy żeby wrócił wcześniej to wraca wcześniej heheh:szok::rofl2:

Miłego dnia:tak::-)
 
czesc dziewczyny,
u nas nareszcie standardowa nocka, karmienie o 3.00 i pobudka o 7.00, teraz jestesmy juz po kaszce i chyba wybierzemy sie na szybki spacer przed obiadkiem, tylko musze dostac swoja dawke BB.
Wczoraj mimo iz zapowiadali deszcze to bylo tylko pochmurnie i udalo nam sie zaliczyc 2h spacer. Dzis tez pochmurnie, mam nadzieje ze nie bedzie padac choc prognoza go zapowiada.

Gola fajnie ze Pola znow ladnie zjada, tak trzymac. Gratki dla Poli za nocnikowanie, no i nocnik pierwsza klasa, jeszcze takiego nie widzialam.

Winki
fajnie ze udalo ci sie znalezc wozek, pilnuj go teraz. Mam nadzieje ze pakowanie do jednego auta sie uda. Ja do pracy ide tylko na kilka dni zrobic jeden projekt dla jednego z moich klientow, ladna kase za to daja wiec sie oplaca a ja chetnie sie pokaze w biurze. Kinga na pewno da rade beze mnie, gorzej czy tata z ciatka dadza rade nakarmic Kinge czy bedzie caly dzien tylko na mleku :crazy:Kino domowe mam nadzieje ze moj T naprawi bo Irysy to jeszcze sa tak rozpuszczeni ze nie naprawiaja tylko kupuja nowe, do tego ono jest z Polski wiec ma inna wtyczke niz tutaj.

mary-beth
witamy u nas z powrotem, zagladaj i pisz co u ciebie jak tylko masz czas.

ssabrinaa fajnie ze dzien sie wam udal i pogoda dopisala, a Sami to zdolniacha.

agalodz fajnie ze pogoda dopisuje, wypoczywajcie.

maggipka fajnie za spacer sie udal i udalo ci sie rano troche pospac.

Anek dobrze ze z niania lepiej, wszystkiego naj dla Zosi na te 9 miesiecy
 
Ostatnia edycja:
Hejka :-)
U nas noc koszmarna mała cały czas się kręciła popłakiwała od 24.30 do po 5 jestem nie wyspana chyba bączki ją męczy albo nie wiem..dałam jej paracetamol i jakoś zasneła do 7 i o 9 poszła na pierwsza drzemkę i śpi;-)
mirelka oj i mi dziś głowa pęka chyba po tej ciężkiej nocy i jestem jakaś taka rozbita :-(
marttika i ja kładę swoją małą też 2 razy chyba ze wstanie b.wcześno to 3 bo jest nie do zniesienia :no:
gola i u nas w końcu pokazało się słońce i zapowiada słonecznie bo przez ostatnie dni było strasznie zimno i nie ciekawie.Miłego dnia u dziadzia :-)
Mary super życzę powodzenia w starankach o synia ooo szybciutko ;-)My troszkę się wstrzymujemy aż Martyś podrośnie najpierw nią chcę się nacieszyć;-)rok się o nią staraliśmy :-)
winki buuu ale z tym wózkiem lipa kurcze a może jakiś petronel na puchy zwinoł :sorry2:
agalodz wakacjuj się kochana :-)
maggipka a miałam pisać że coś na forum cisza nikt nie pisze o ząbkach a tu u Amelki coś się dzieje :-)Aby szybko się pokazał ;-)
Anek aby niania szybko doszła do siebie i powróciła do was :-)
Ssabrina miałam ci już jakiś czas temu pisać Sami cudnie w nowym fryziku wygląda taki chłopaczek poważny ;-)Mojej znowu grzywa urosła po oczy ale nie ścinam teraz zostawiałam na spineczkę aby przypiąć :-)
 
Hej lasencje :-)
Pogoda u nas dopisuje jest cieplutko ale wieje wiater dosc silny i za chiny nie mam pojecia jak w taka pogode ubrac swojego szkraba co by go nie przewialo,a druga sprawa spacerowanie dla mnie teraz w poscie to jest mega wyzwanie bo boje sie ze gdzies z tego ciepla padne na ulicy wiec bedziemy siedziec na ogrodzie :tak::-) Pobudka dzisiaj o 6 rano dostal butle a potem maly troszke po wojowal w pokoju,a o 8 dostal kaszki i jakos zasnelismy i spalismy az do 11:szok: Ja to tak drzemalam i co chwile sie budzilam,a to pranie puscilam a posciel juz mi sie suszy na polku teraz kolejne sie pierze,korzystam puki nie pada :-)
Gola wspolczuje Ci tak wczesnych pobudek mam nadzieje ze Polunia sie znowu jakos przestawi i da Ci pospac choc troszke dluzej ;-)
martttika oj tak zawitalo sloneczko i u nas niby ma tak byc przez caly tydzien,zobaczymy jak to z tym bedzie.Super ze udalo Ci sie przestawic Fifiego ze spaniem u nas tez sa juz tylko 2 drzemki :-)
angie ciesze sie ze nocka ok bo wiadomo wyspana mama to szczesliwa mama :-) milego spacerowania ;-)
ankusch moze ida Martynce kolejne zabki i dlatego ma takie gorsze spanie w nocy.

dziewczyny pisze z wami a moj krasnal siedzi mi pod nogami kolo kompa i robi mi porzadki z plytkami i innymi gadzetami :-D
komp.jpg
 
Ssabrinaa ja cie podziwiam ze dajesz rade tak caly dzien poscic. Powiedz mi, bo jestem ciekawa, czy kobiety w ciazy w trakcie ramadanu tez musza poscic? Bo pamietaj ze ja musialam co chwile cos podjadac ii nie wyobrazam sobie caly dzien nie jesc. Na dodatek teraz kiedy dzien jest taki dlugi musi byc bardzo ciezko, wiem ze w przyszlym roku przypada na najdluzsze dni.

Ankusch wspolczuje ciezkiej nocki, mam nadzieje ze dzis w nocy Martynka bedzie spokojniejsza.
My zaliczylysmy szybki spacer, udalo sie przed deszczem, teraz juz pada, weszlysmy do mother care i pokupilam Kindze kilka ciuszkow ;-). Wrocilysmy na obiad, Kinga zjadla az pol sloiczka ale to byl taki malo obiadkowy obiad: slodki ziemniak, dynia, jablko i troszke jagod, ale wazne ze cos zjadla, po i tak popila mleczkiem.
 
angie no jest to troszke dlugo bo okolo 18h bez picia i jedzenia,a w ciazy to jest Twoj wybor czy poscisz ale nie musisz ze wzgledu na dziecko no i Ciebie wiadomo ale dobrze jest go potem po porodzie odrobic,Ja w zeszlym roku nie poscilam bo w ciazy bylam :-)
 
Ssabrinaa my mamy przyjaciela z Libii no i wlasnie rozmawialismy z nim na ten temat w zeszlym tygodniu ze w tym roku dzien jest bardzo dlugi a w przyszlym bedzie jeszcze dluzszy. Dobrze ze sa sytuacje kiedy jestes zwolniona, w koncu o zdrowie tez trzeba zadbac, z tego co kojarze to osoby chore tez sa zwolnione.
 
reklama
angie osoby chore tez nie musza w czasie postu postowac wiadomo ale to tez jest wybor wlasny musi ale nie musi ale jak wyzdrowieje to powinnlo sie go odrobic,moj tesc kilka lat wstecz mial raka i byl wlasnie ramadan i poscil bo chyba wiedzial ze nie bedzie mial kiedy go odrobic pozniej no i po poscie zmarl...tak samo kuzynka mojego A. byla w ciazy z blizniakami i miala przeczucie ze nie przezyje porodu i byl post i poscila normalnie ale zmarla podczas porodu.Wiec wybor nalezy dla kazdego z nas czy jestes w stanie to zrobic czy nie.
 
Do góry