reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życiowe pogaduchy

reklama
Fakt,wymarło.
A ja wpadłam na chwilę zmienić sygnaturę,bo do października blisko :p wreszcie i na nas trafiło i podnoszę dzietność Polek.
Buziaki dla wszystkich Majówek :)
Betka
 
do usług:)

Majówki ciągle gdzieś po kątach się rozłażą, a tutaj jakoś nie zaglądają - a szkoda:(
 
Zaglądają, zaglądają, tylko jak tak długo nikt nie odpowiada na posta, to człowiek w końcu rezygnuje.
Betko wieelkie gratulacje!!! ale ci się fajnie parka udała! Mam nadzieje, że teraz będziesz mieć więcej czasu, żeby do nas zaglądać. Ja się za tobą steskniłam.

Tinka, twoja majóweczka to chyba rok młodsza od naszych, albo masz błąd w suwaczku.
 
Cześć mamusie!
Tak Ewitka wiem, ja przez rok zapisana byłam do 07' gapa ze mnie i tyle.Parę tyg. temu zapisałam sie dopiero do Majóweczek 08' ale może stąd mnie nie wygonicie?:)
 
reklama
Do góry