reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie gotują - przepisy

reklama
Magdalenka mozna tez do wody przegotowanej dodac sok z cytryny , troche alkoholu i zapach rumowy.......mozna tez dorzucic kawy rozpuszczalnej;-)
 
Robiłam wczoraj pierwszy raz torta wprawdzie z gotowego biszkopta ale nie chciało mi się piec,no i wyszedł taki średni bo biszkopt wchłonął cały krem,co zrobić żeby tak się nie działo?????
 
Ivaz nie nasączyłam miałam biszkopt przecięty na trzy części na tana samym dole dała dżem,później na ten dżem krem,później biszkopt i znowu krem no i on(biszkopt) tak jakby wchłonął mi ten krem
 
Maniulka bo powinnaś była nasączyć biszkopt, wtedy gdy jest "mokry" nie musi już wchłaniać masy bo i nie ma jak wchłaniać ;-)
 
widziałam dzisiaj fajny przepis na lato na tvn style:) pokruszone herbatniki mmiksowane z odrobina masła (masło łączy je) wkładane do formy od tarty i na godz do lodówyy.
do tego chudy serek z ziarenkami z wanilii (zwykły serek chdy + wanilia) i znów na godz do lodówki a na góre truskawki i borówki lub jagody. można polać miodem albo czekoladą. wyglądało bosko!!!
 
widziałam dzisiaj fajny przepis na lato na tvn style:) pokruszone herbatniki mmiksowane z odrobina masła (masło łączy je) wkładane do formy od tarty i na godz do lodówyy.
do tego chudy serek z ziarenkami z wanilii (zwykły serek chdy + wanilia) i znów na godz do lodówki a na góre truskawki i borówki lub jagody. można polać miodem albo czekoladą. wyglądało bosko!!!

widzialam i potwierdzam, ze wygladalo przepysznie!!!:tak:
 
reklama
Ewa,u nas bylo bez obiadu.(roczek mielismy w te sobote ale corka obchodzi urodziny jutro).Byl befstrogonow w miseczkach,potem tort oraz ciasta (szarlotka,sernik,babka amaretto),bezy,eklery smietanowe,ciastka,cukierki,mandarynki a na slono chipsy,popcorn,paluszki i orzeszki solone.Do picia szampan,wino czerwone,likier czekoladowy,soki,kawa/herbata.Budzet 241 zl na 10 osob.Tyle ze alkohole juz mialam z Sylwestra wiec koszt bez alkoholi.
Ostatnio dzialam ekonomicznie,bo jestesmy na 1 pensji a sama tez chce miec co na tylek zalozyc i troche szaleje na allegro oraz na wczasy sie wybrac.Niemniej jednak wszystkim wystarczylo,duzo zostalo bo tort zwalil z nog wszystkich swoja slodkoscia:-D
 
Do góry