reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Mini ja wlasnie tydzien przezylam z tesciowa i jej 3 psami co sa wazniejsze od wszystkich ludzi swiata i nawet na ogrodku musza na smyczy chodzic bo czy ha na nich wszedzie niebezpieczenstwo :) ciezko bylo i kilka razy wybuchlam na nią.
 
Maria ja mam nadzieję że wszelkie docierania z moją T mam za sobą :rolleyes2: ,a jak się okaże że jednak nie to będę Wam tu płakać :-D

Duszka śpi już ponad godzinę - to niesamowite , miałam coś porobić ale się boję że ją obudzę ;-).
 
Maria kurcze Ty to masz zagwozdkę z tymi dzieciaczkami
Mini Duszka jest taka śliczna, a co do wagi to wydaje mi się, że jak przybiera to wszystko jest dobrze. Mini Tyt chyba też jesteś drobniutka. Powodzenia z teściową, jeżeli będzie Cię irytowała, to wyłącz słuch i myślenie
OOmaba tak jak pisze Mini system 7-5-3 jest rewelacyjny, gyby nie to bylibyśmy już dawno na mm
Madziorka mi też mniej więcej od tygodnia garściami wychodzą, no cóż takie uroki
 
Mini Duszka spioszek ;-) mój tez śpi Teraz
Dziś nawet dał sie " sprzedać " tacie rano mamcia pospala 2 godzinki.
Ale jestem chora ;( zapalenie piersi chyba ... Obudzialam sie w nocy z 39• gorączki, pierś boli jakby krojona nożem ;( czytałam na necie i wyglada na zapalenie piersi , jak myślicie ?

Zjadłam 2 paracetamole i jakby trochę puszcza ... Ale w nocy jak maly ssal to plakalam i nogami przebieralam z bólu . Zawialo mnie czy jaki piorun ?
Dziś czuje sie jak wyzeta przez wyzymaczke a w czwartek już goście zaczynaja sie zjeżdżać na chrzciny a ja z robota daleko w polu .... Ratunku
Czy może mi ktoś coś poradzić na szybsze ozdrowienie?
 
Ja również witam nowe dziewczyny :-)
Zaległości mi się narobiło na forum, czasu brak... nie nadrobię

Oomaba ja nie karmiłam piersią wcale, chociaż bardzo chciałam, miałam doła przez jakiś czas ale Marcin na bebilonie rośnie i jest zadowolony to nie będę przeżywać
Mini mnie teściowa śni się po nocach jako główna przyczyna naszego rozwodu :baffled: na szczęście to tylko sen :-p

w środę byliśmy na kolejnej serii badań w Prokocimiu, tym razem okulista i kardiolog;wszystko z oczkami i serduchem Marcinka ok ale badanie okulistyczne było czymś strasznym :szok::wściekła/y:jak lekarz wyznaczył kolejną wizytę na sierpień to powiedziałam sobie w duchu, że na pewno tego nie powtórzymy, do tej pory jestem w szoku :no: badanie wyglądało jak średniowieczne tortury
Z pozytywnych rzeczy to Marcin waży 5600 :happy2: bardzo jestem ciekawa ile ważą wasze dzieciaczki :)
W ogóle jak wygląda ich przybieranie na wadze i w cm :tak:
 
Mini, Kasiulka - u mnie ta metoda sie nie sprawdziła. Tak samo jak częste przystawianie laktatora. Próbowałam nawet homeopatii, herbatek itd. Jakbym miała blokade założoną na cycki :)

Agusiakemisia- ja też zaczynam wstydzić się przed mężem moich piersi. Zawsze miałam duże i pełne, a teraz są takie miękkie i bez życia. Nie spodziewałam się że tak się stanie:szok: i to po pierwszym dziecku i w tak młodym wieku (mam 23 l.)! Dobrze że chociaz w staniku wyglądają prawie jak dawniej.
Madziorka - to widzę że nas więcej:) super
Mój Aruś jeszcze sie nie przekręca, głowę na brzuszku ładnie trzyma, jak i przy odbiciu, ale tylko na prosto lub na lewej stronie. Na prawej ledwo ledwo i nie zawsze. Własnie przez że urodził się z przykurczem na szyjce, też ma zgrubienie i mamy skierowanie na rehabilitacje. Także u nas z tym cięzko, prawa strona dla niego nie istnieje.

Włosy tez mi lecą, nie dośc że mam cienke i mało to jeszcze wypadają. Za to paznokcie od początku piękne i długie.

My za 2 tyg robimy chrzciny, i cały weekend jezdzilam za ubrankiem dla małego. I szok, kupiłam tylko sweterek biały, i to w h&m. Ja chciałam zwykle białe spodenki i bluzeczke (np z weluru). A tu du** nic takiego nigdzie nie ma! Same małe garniturki! A mi sie one nie podobają:baffled:
 
Pere to ile wy tych kontroli okulistycznych macie zlecone? my już zakończyliśmy a było ich 3 i co miesiąc.. badanie ja wiem makabra :shocked2:
agusiakemisia mnie raz coś pobierało tak samo wzięłam paracetamol i na drugi dzień przeszło..

ja mieszkam z teściową ale generalnie nie jest źle normalna kobieta z niej intencje ma zawsze dobre ale nie powiem bo czasem jak nikt potrafi mnie z równowagi wytrącić:-D na szczęście już się chyba nauczyła że nie może się wtrącać bo będę się gniewać :happy2: i doceniam to bo z niej akurat taki typ że wszystkim mówi co mają robić (w domu miała 4 facetów- męża i 3 synów żadnego wsparcia- kobiety więc też się nie dziwię)
 
Agusia jak raz sie obudzilam rano z goraczka 38,6 i taka polamana jak bym miala grype i cale piersi mialam gorace ze mlody wogole nie chcial jesc i na poczatku nie wiedzialam co mi jest dopiero na drugi dzien pojechalam na izbe gdzie rodzilam bo to byla akurat niedziela i tam mi przepisali antybiotyk (chyba ZYRTEX czy jakos tak) i takie czopki przeciwbolowe - DICLOFENAC po paracetamol mi nie pomagal i wtedy przeszlo no i przystawianie mlodego czesto tyle ze moj jak juz pisalam poza kolejka nie zje wiec pozostawal mi laktator

Mini powodzenia z teściową :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiulka no do wysokich nie należę :-) Ale Borys też mimo wagi urodzeniowej 3350 teraz jest na najniższym centylu :rolleyes2:

Agusia współczuje zapalenia , nie pomogę niestety - może paracetamol da radę ...

Perelandra
super że wyniki ok ... nawet nie chcę dobie wyobrażać jak takie badanie wygląda :baffled:
A tak przy okazji tematu oczu , to czy powinnam się niepokoić tym że Duszka nie płacze łzami ?? Tzn ona w ogóle mało płacze , bardziej marudzi ale jak już płacze to nic jej z oczu nie leci ...:sorry2:

oomamba bo czasami bariera psychiczna jest nie do przeskoczenia ... .
Grunt że dzidzia jest najedzona :tak::tak::tak:

Renia moja teściowa też ok , jest suuper babcią ,a takie tam drobne nie porozumienia to nawet w najlepszej rodzinie się zdarzają ;-)

A Duszka nadal śpi :szok: Sprawdzam co chwilę czy oddycha :-)
 
Do góry