reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

stripMYmind

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2010
Postów
1 278
no dziewczynki zbliza sie ten moment :tak:
ja mam pytanie do pan po cc, mowil wam gin kiedy mozna po cesarce rozpoczac wspolzycie, czy trzeba czekac do wizyty kontrolnej czy wystarczy jak skoncza sie odchody poporodowe itd. jestem ciekawa czy musze czekac jeszcze prawie 3 tygodnei czy juz wolno troszke zaszalec.
 
reklama
no mi położna gdy wychodzilam ze szpitala i wydawala wypis, to wlasnie informowala mnie o tym i o tamtym. miedzy innymi kazala odczekac 6 tyg. :-)
 
mi w szpitalu mowili ze moge kiedy poczuje sie gotowa, ale wiadomo ze jak kapie z dolu to do bani takie bzykanko:ppp wkurzam sie bo miesiac jutro mija a ja chodze we wkladce zamiast podpaski-prawie nic nie leci juz a jednak minimalne plameczki wiec nie bede sie ten tego "na indianca" bo moj chlop piorpusza nie kupil :ppp a tak mi sie chce ze jak go dopadne to bedzie chodzil okrakiem i jajeczka w kostkach lodu bedzie trzymac tydzien:))))))))))))))))))))
 
Jestem po c.c już prawie rok i do tej pory odczuwam czasem dyskomfort jak dotknę mojej blizny. Ja czułam sie strasznie obolała po cięciu nie potrafiłam wstać z łóżka a co dopiero ruszać się. Minęło pare miesięcy kiedy rana się zagoiła i mniej bolała.Ze wzg. zdrowotnych należy odczekać 6 tyg. A i ja się bałam że szwy mi pękną ale to takie moje małe straszki były bo to chyba niemożliwe.
 
jak moj zapytal ginekologa, kiedy mozemy rozpoczac wspolzycie, to ten odpowiedzial, ze to sprawa miedzy nami i on sie wtracac nie bedzie:))
czyli mozna, jak tylko ktos chce i czuje sie na silach. Ja jeszcze o tym nie mysle.
 
Ja jestem po CC i kurcze nikt mi nic nie powiedzial kiedy mozna zaczac sie kochac:/ a sama w szpitalu nie pomyslalam zeby zapytac...
Jestembardzo ciekawa jak z tym jest?
 
ja sporo czytałam na ten temat u innych naszych bb-miesiąców i większość dziewczyn zaczynała, kiedy "zachciała"... natomiast ja jeszcze nie chcę:p i nawet o Indiańca nie chodzi (bo jeszcze jakiś tam sie pojawia) ale o STRACH PRZED KOLEJNĄ CIĄŻĄ!!!
gumkom nie ufam, koleżanka ma w ten sposób dwójkę cudnych dzieciaczków:p tabletki to dopiero na wizycie u ginki...
o jakich zabezpieczeniach WY myślicie???????????????????? (bo mąż długo mi nie odpuści;D)
 
reklama
Mi jeszcze też cosik leci, ale to takie jakby upławy :/ Rana po cc jeszcze średnio zagojona więc nie myślę o tym narazie, bo mam stracha.

Co do antykoncepcji to zastanawiam się nad spiralą, bo już nie chce mi się łykać tabsów, ale to muszę pogadać z moim ginem :) Narazie sama tylko poczytuję o tym w necie :)
 
Do góry