reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

GeHa pisze:
Dzień doberek ;D

Mel
Poszukaj w Anonsach. Tam są ogłoszonka o psiaczkach.
A co macie na śniadanie?

Dzisiaj na śniadanie szef kuchni zaserwował :

1. Lipną herbatkę
2. Ususzony chlebuś pod pomidorami wymieszanymi z pasztetuńciem drobiowym
3. Seruś wiejski a'la Piatnica
4. Kawulon zabielany la crema

Wybór niewielki ale szefowi dzisiaj fantazyji zabrakło z rańća ;)
 
reklama
Aleście nastukały :)

Mel - ja mam dwie kumpelki z jamnikami, ale one nie na sprzedaż są.... i maluchów też nie mają.... ale fajoskie są ;)

A ja poszłam z Grzeskiem na łyżwy .... ale odjazd ;D(dosłowny i w przenośni).. Nie jeździłam już ... będzie tak gdzieś.... 20 i parę latek :-[ Oczywiście kobietą upadłą również byłam.... ale frajda....

A Agusia wychodzą zębole tylne i dragiczne nocki mamy... Daję jej na noc ibufen i jest lepiej... ale bidulka jak ugryzła wczoraj jabłuszko, to za buźkę się zaraz złapała...

A gdzie się podziewa Wronka? Wakacjony zimowe? Czy może nie doczytalam ?

idę obiadek gotować

papa
 
mel to z anonsow z zeszlego tyg:
jamniczki miniaturowe, ktrotkowlose, odchowane, 2xszczepione, odrobaczone cena:250 tel:887104512
jamniczki, szczenieta, szczepione, czarnopodpalane 150zl500081810
jamnik, 10tyg,zaszczepiony, ksiazeczka zdrowia, 150zl 692619778
jamniki rude, krotkowlose 200zl 508243706
popatrz jeszcze w anonsach w internecie tam na pewno duzo wiecej ogloszen bedzie
 
Czesc dziewczynki :)

Ja tylko na chwilke sie przywitac wpadlam :) Cos ostatnio zaniedbuje forum - ale to dlatego ze Wiki chory jest - zapalenie oskrzeli. no i musze go skutecznie izolowac od Paulinki. No a Wiktorek ma dzis 4-te urodzinki - bidulek, dostaje zastrzyki w swoje urodziny. No ale na swoje zyczenie - bo zwracal antybiotyk doustny :(

Mel - a czemu chcesz jamnika akurat ??? ja wlasnie u nas na forum grudniowym pytalam lasek w sprawie pieskow, bo sie zastanawialam czy nie sprezentowac Wiktorkowi - ale najpredzej jak juz razem spowrotem zamieszkamy z mezem no i tak myslalam o przyszlej gwiazdce.. No ale jamniki podobno sa wredne - i nie bardzo do dzieci !! Tzn nawet nie podobno !!! Ja moge nawet napisac ze napewno !!! Jak ja mialam walsnie 4 latka to mnie ugryzl jamnik w dupcie - i to tak ze myslalam ze mi pol dupy wygryzl - a nic zupelnie mu nie zrobilam - poprostu bawilam sie na podworku z kolezankami !!! ale jamnikowi sie nie spodobalam. No ale w sumie to chyba wszystko zalezy od tego jak sie psa wytresuje, no nie ???
Zreszta ja tam sie na psach nie znam - nigdy nie mialam i troche sie boje - zwlaszcza duzych psow, jamnikow wlasnie i pekinczykow - nie wiem dlaczego tych ostatnich... moze dlatego ze maja nieprzyjemna minke..

Dobra, znikam, bo sie o psiurkach rozpisalam ;D To narazie :)
 
Cze

no i nikt mi nic na temat placów zabaw nie odpisał , ale jesteście   >:D

a poważnie upozorowałam porządek w domu i czekam na wizytę babciuni, papapaaaa

też się zastanawiałam gdzie podziewa się Pani Wronka, Wandy też nie widać

a właśnie - STO LAT DLA TWOJEGO WIKTORKA WANDA

p.s.
Wiktorcio wczoraj udawał że pije jak dorosły - włożył swój niekapek do dorosłego kubka i świrował że pija jak stary ! On mnie wciąż zaskakuje!
 
Mel napisała, że to dla mamy koleżanki 8) a nie dla niej ten jamnik.


Wanda

STO LAT DLA SYNECZKA WIKTORKA!! 4 -LATKA TO JUż POWAżNY WIEK ;) ;)
ballon4.gif
geb009.gif
 
no wlasnie moze taki piesek ze schroniska??? a swoja droga ja nie cierpie jamnikow i uwazam ze sa wredne..jeden mnie nawet ugryzl...nie spotkalam jeszcze milego jamnika:p
 
wanda_23 pisze:
Mel - a czemu chcesz jamnika akurat ??? ja wlasnie u nas na forum grudniowym pytalam lasek w sprawie pieskow, bo sie zastanawialam czy nie sprezentowac Wiktorkowi - ale najpredzej jak juz razem spowrotem zamieszkamy z mezem no i tak myslalam o przyszlej gwiazdce.. No ale jamniki podobno sa wredne - i nie bardzo do dzieci !! Tzn nawet nie podobno !!! Ja moge nawet napisac ze napewno !!! Jak ja mialam walsnie 4 latka to mnie ugryzl jamnik w dupcie - i to tak ze myslalam ze mi pol dupy wygryzl - a nic zupelnie mu nie zrobilam - poprostu bawilam sie na podworku z kolezankami !!! ale jamnikowi sie nie spodobalam. No ale w sumie to chyba wszystko zalezy od tego jak sie psa wytresuje, no nie ???

Wanda dla Ciebie chyba trzeba wszystko pisac 2 razy ::)
DLATEGO :
https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,5692.990.html


nalatya dziekuję - juz jej to podesłałam i o anonsach tez wspomniałam
ja tez nie za bardzo lubie jamniki
w ogóle nie lubie małych psów
 
reklama
ja nie przeadam za psami ogolnie..albo dokladnie moze nie to ze nie lubie..ale lubie tylko nie u sibie w domu:)
 
Do góry