reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
Ja miałam tak że co miesiąc tyłam po 2 kg no tylko w ostatnim miesiącu 3 kilo mi sie przytyło ale jeszcze nie jest tak źle tak mi sie wydaje:-)
 
saleminka8 - Rzeczywiscie, brzuszek ruszyl. Ladnie sie zaokragla... tez go masz widze dosc nisko. Pretty.

A ja się dzis zwazylam... 25tc, i przybylo 5,5kg.
 
Jestem tutaj nowa, ale bardzo miło tu u was chyba będę częściej wpadać! Gratuluje wam dziewczyny ślicznych brzuszkó- wszystkie są piękne. My właśnie pracujemy, mam nadzieje że niedługo też będę miała się czym pochwalić! Pozdrawiam was gorąco:-)

 
Ostatnia edycja:
Witam właścicielki pięknych brzuszków. jestem tu świeżutka.
I mam małe pytanie.

od kiedy brzuszek widać? ja mam 12 tc i już mam!:tak:
I słyszę komentarze, że moze to za wcześnie.
A jak dla mnie to poprostu taką mamm urodę. :-)
To jak to w końcu jest?
 
Witam właścicielki pięknych brzuszków. jestem tu świeżutka.
I mam małe pytanie.

od kiedy brzuszek widać? ja mam 12 tc i już mam!:tak:
I słyszę komentarze, że moze to za wcześnie.
A jak dla mnie to poprostu taką mamm urodę. :-)
To jak to w końcu jest?

ja w 12tc miałam brzuch płaski ;-) zaczął być troszkę widoczny w 16tc a teraz jestem w 20w1d i mam malutki,ale dzidzia jest takiej wielkości jak powinna :-)
 
Moj brzusio w 28 tc
ccfad3634949de19.jpg
 
reklama
Do góry