reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :)

reklama
Ja pod prześcieradło będę wkładać podkłady z Seni http://seni.pl/produkty-seni/przeglad-produktow/seni-soft/- takie same jak zabiorę do szpitala żeby sobie pod tyłek położyć.
Nela czasem potrafi jeszcze się zalać w nocy, i poza takim prześcieradłem na cały materac nieprzepuszczającym wilgoci, kładę też te podkłady.

Co do koła poporodowego to nie ma sensu kupować, jak już coś to można kupić zwykłe małe koło ratunkowe :) Wczoraj na szkole rodzenia położna nawet o tym mówiła.
 
10092013795.jpgwłaśnie złożyliśmy łóżeczko i tak się prezentuje :-) jesteśmy MEGA zadowoleni!
 

Załączniki

  • 10092013795.jpg
    10092013795.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 101
Piekna - bardzo fajnie, tylko ja jakos nie mam przekonan do turystycznego lozeczka bo mi ono sie nie nada ale moja przyjaciolka tez bedzie zamawiac turystyczne zielone z zyrafa ;) a moje lozeczko tak wyglada - jest oczywiscie teraz nakryte kocem by sie nie kurzylo.

DSC_0727.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0727.jpg
    DSC_0727.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 104
Dziewczynki, śliczne łóżeczka..ja jeszcze nie mam. Będę mieć dopiero jakiś tydzień przed porodem jak już będzie można wprowadzić je do nowego mieszkania. A tak będziemy na starych śmieciach na łóżeczku turystycznym.
Poważnie jednak się zastanawiam nad zakupem turystycznego zamiast szczebelkowego (to stare turystyczne troche zniszczone). Chodzi o to, że dziecko jak zaczyna stawać na nogi (mój P. miał 7miesięcy jak pięknie stał) zaczyna w tym łóżeczku wywracać się na potęgę...a ochraniacze na całą wielkość łóżeczka nie przemawiają do mnie zwłaszcza w lecie...Dlatego synkowi wymieniliśy bardzo szybko łóżeczko na turystyczne z siateczkę. Wtedy mógł spokojnie turlać się przez sen i nie wybudzały go sztywne barierki..a jak upadał doskonaląc swoje umiejętności to nie mógł się poobijać:)
 
Dziewczynki a czy był juz temat MONITORÓW ODDECHU???
Właśnie siedzę i czytam i czytam i nie wiem który kupić:confused:
Chodzi mi po głowie Monitor oddechu AC300 Angelcare, jakieś opinie pomocne?
 
Takhisis ja bym wybrała turystyczne, zwłaszcza że sama wiesz że lepiej się sprawdza.
Rajani moje też przykryte kocem, przy okazji robi za przechowalnię pieluch, chusteczek itp.
Pięknaszyszunia ja nie myślę o monitorze oddechu więc nie pomogę.
 
Super łóżeczka !, ja mam drewniane bo takie dostałam więc nie narzekam, brakuje wątku o pokoikach bądź kącikach jak u innych, lubię je oglądać :-D
czy ceratki to jest to samo co podkłady do przewijania? bo ja mam takie z rossmana paczkę 10 sztuk i mam zamiar dawać m.in. pod prześcieradło, co do monitora oddechu to ja nie mam pojęcia :/
 
reklama
Do góry