reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

ookatkaoo1993

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2010
Postów
3 918
Witam, Dziś byłam u Ginekologa, ciąża została potwierdzona, mój termin Porodu koniec Sierpnia- 3.września, bardziej Gin obstawia ten 3 września bo Córę też urodziłam 9 dni po terminie...:)



Serdecznie zapraszam kobietki które tak jak ja oczekują swojego maleństwa we wrześniu:-*


znajdzie się jakaś mamusia?
 
reklama
okatkao ja obliczyłam sobie termin porodu na 28 sierpnia ...córę (10 lat temu) urodziłam 6 dni po terminie.
Do lekarza idę dopiero 15 stycznia...może okaże się jednak że jestem wrześniówka a nie sierpniówka ???
 
Boję się dołączyć, żeby nie zapeszyć...
Jak na razie zrobiłam dwa testy, wczoraj i dzisiaj, do lekarza umówię się ok połowy stycznia.
WG moich obliczeń termin ok 12 września.
A boje się, bo... jedno moje maleństwo miało za mało szczęścia, by urodzić się zdrowe i żyć. Oby teraz wszystko było w porządku.... Musi być, bardzo chcę w to wierzyć...
 
Boję się dołączyć, żeby nie zapeszyć...
Jak na razie zrobiłam dwa testy, wczoraj i dzisiaj, do lekarza umówię się ok połowy stycznia.
WG moich obliczeń termin ok 12 września.
A boje się, bo... jedno moje maleństwo miało za mało szczęścia, by urodzić się zdrowe i żyć. Oby teraz wszystko było w porządku.... Musi być, bardzo chcę w to wierzyć...

Kochana trzymam kciuki:-* Na pewno będzie dobrze:-*
 
Witam się i ja :-) 3 testy potwierdziły + sylwestrowa beta na 179 :) Wizyta w połowie stycznia :)
wyliczyłam sobie termin wg miesiączki ostatniej na 5 września. Córa urodzona 5 dni po terminie :)
maddlena, trzymam kciuki! jak i za wszystkie wrześniówki :)
Ach miło znowu zobaczyć 2 kreseczki na teście :)
 
Witam się i ja :-) 3 testy potwierdziły + sylwestrowa beta na 179 :) Wizyta w połowie stycznia :)
wyliczyłam sobie termin wg miesiączki ostatniej na 5 września. Córa urodzona 5 dni po terminie :)
maddlena, trzymam kciuki! jak i za wszystkie wrześniówki :)
Ach miło znowu zobaczyć 2 kreseczki na teście :)


Witamy kochana, Miło Miło:)
 
reklama
to i ja nieśmiało dołączę do was ;) testów chyba z 5 zrobiłam :-pw zeszły piątek pierwsza beta potwierdziła ciążę, dzisiaj sprawdzałam przyrost i jest 1619 ;-)na wizytę umówiona jestem na 10 stycznia więc okaże się czy wszystko jest w porządku. Termin wypada z moich obliczeń na sam początek września więc któż to wie .... czy nie rozpakuję się jeszcze w sierpniu :cool2:tym bardziej,że pewnie będzie planowana CC jak za pierwszym razem:tak:
 
Do góry