reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syców razem zawsze raźniej

eni_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Listopad 2012
Postów
3 033
Miasto
Dolnośląskie
Witam
Jestem mamusią z Sycowa rocznej kruszynki, mieszkam tu 2 lata i coś kiepsko z nowymi znajomościami, może ktoś ma ochotę na wspólne spacerki?
 
reklama
Ja mieszkam w Oleśnicy od 3 lat prawie i też mało kogo znam, z jedną dziewczyną póki co tylko przez internet :) a Syców chyba niedaleko Oleśnicy :)
 
Hehe, to ja wiem, wcześniej mieszkałam w Namysłowie, to w sumie też jakieś 25 km od Oleśnicy, ale zima co? miłej niedzieli życzę, my za chwilę wybieramy się do dziadków bo w tygodniu nie będzie jak, tylko malutka się wyśpi:-)
 
hej dziewczyny :)

gosianati to Ty? ;) pisalam do Ciebie przed chwila na fb nt. tuszu ;)
hmm... ja juz wiem gdzie jest targ i nawet raz bylam haha
niech sie zrobi cieplo to bedzie mozna spacerowac ... ja chce wiosneee!!!

eni to moze czesciej bedziesz zagladac do olesnicy?
 
reklama
Do góry