reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WIEŚCI ZE SZPITALA - dyskusja/komentarze

Nanncy

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Styczeń 2013
Postów
1 891
Miasto
Centrum
Wiem ze mialo nie byc tu komentarzy ale chyba tak sie nie da.. Malo jest tu stronek wiec pozwole sobie na komentarzyk a raczej pytanie:

Pysia, czulas te skurcze? Jak trafilas do szpitala?
Wiesz moze co Ci daja w tej kroplowce? Fenoterol, magnez, cos innego? Trzymaj sie!!!
 
reklama
Wiem ze mialo nie byc tu komentarzy ale chyba tak sie nie da.. Malo jest tu stronek wiec pozwole sobie na komentarzyk a raczej pytanie:

Pysia, czulas te skurcze? Jak trafilas do szpitala?
Wiesz moze co Ci daja w tej kroplowce? Fenoterol, magnez, cos innego? Trzymaj sie!!!

Skurcze czułam od 3 dni- to jest takie nieprzyjemne twardnienie, napinanie się brzucha. Do szpitala podjechałam sama z marszu i tak już zostałam... Bo do tego napinania mam kłucia (moim zdaniem) w okolicy szyjki macicy i po wczorajszym badaniu niby się skraca, ale ile dokładnie - też nie powiedzieli :(
Bardzo słabo czułam też młodego, ale z nim jak się okazuje wszystko jest ok - dzięki Bogu!!!
W kroplówce dostaję Fenoterol.
 
Pysia, ja tez mam te twardnienia i lezalam w szpitalu ale puscili mnie do domu i martwie sie wlasnie. Mowia mi ze to macica "cwiczy". Nie wiem czy maja racje, jak czytam co piszesz... Na ktg nie wyszly skurcze bo kiedy mi je robili, brzuch nie byl twardy akurat...
Szyjke masz pewnie opisana na karcie przy lozku, jest tam pewnie taki opis, np 2/0
 
Wiem ze mialo nie byc tu komentarzy ale chyba tak sie nie da.. Malo jest tu stronek wiec pozwole sobie na komentarzyk a raczej pytanie:

Pysia, czulas te skurcze? Jak trafilas do szpitala?
Wiesz moze co Ci daja w tej kroplowce? Fenoterol, magnez, cos innego? Trzymaj sie!!!

Przecież możesz napisać wiadomość prywatną...
 
Do góry