reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

reklama
zakupów to u mnie dużo nie będzie bo mam prwie wszystko po córeczce ale koniecznie zakupię kocyk do fotelika samochodowego o taki,,,,
Kocyk do fotelika samochodowego KOALA - sklep Melwa
bo zwykły kocyk doprowadzał mnie do szewskiej pasji bo ciągle gdzieś zwisał i był brudny a śpiworek się nie sprawdził kompletnie więc teraz wypróbuję to cudo na zimę do autka jak znalazł
 
Ja miałam fotelik maxi cosi ze śpiworem , super sprawa bo w aucie się rozpina górę i tyle . Wykorzystywałam go też do gondoli

MAXI COSI ORYGINALNY ŚPIWOREK DO CABRIO 2014 HIT!! (4338123159) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


zakupów to u mnie dużo nie będzie bo mam prwie wszystko po córeczce ale koniecznie zakupię kocyk do fotelika samochodowego o taki,,,,
Kocyk do fotelika samochodowego KOALA - sklep Melwa
bo zwykły kocyk doprowadzał mnie do szewskiej pasji bo ciągle gdzieś zwisał i był brudny a śpiworek się nie sprawdził kompletnie więc teraz wypróbuję to cudo na zimę do autka jak znalazł
 
fajny ten śpiworek ja mam z womar do wózka który mozna przedłużyć albo skrócić i w wózku super się sprawdził ale w naszym foteliku graco to już była prawdziwa tragedia... śpiworka już nowego nie zakupię bo mam tamten ale muszę pomyśleć o foteliku bo po córci sprzedałam....
 
A co Ci do wózka pasi ?
Ja wózek od koleżanki będę miała :-Di całe szczęście i tam maxi cosi pasi .
Mam też maclarena po dzieciakach , dobrze że choć tego się nie pozbyłam.
Bo poza kartonem ubranek nie mam nic ... a takie super rzeczy miałam :wściekła/y::wściekła/y:

fajny ten śpiworek ja mam z womar do wózka który mozna przedłużyć albo skrócić i w wózku super się sprawdził ale w naszym foteliku graco to już była prawdziwa tragedia... śpiworka już nowego nie zakupię bo mam tamten ale muszę pomyśleć o foteliku bo po córci sprzedałam....
 
hehe wózka też nie mam bo jak mała wyrosła z gondolki to sprzedałam bo nie byłam zadowolona... teraz mam tylko spacerówkę z babymerca dla mojej roczniaczki :-D
 
Ja musze kupic wozek.. po synku mi sie rozwalil troche i postawilam na osiedlu i ktos potrzebujacy sobie wzial, fotelika tez nie mam.
 
u mnie też wózek a z fotelikiem właśnie problem się rozwiązał bo przyjaciółka chce mi odać swój bo jednym ze swoich bliźniąt bo drgi sprzedała a ten zostawia dla mnie.
Także maxi cosi cabriofix już czeka więc chyba pomyślę o wylicytowaniu na allegro jakiejś używanej bazy do niego bo nówki strasznie drogie a baza to super sprawa bo miałam przy córci. Jedno kliknięcie i gotowe:tak:
 
reklama
Witajcie
Za dwa miesiące zostanę Sierpnióweczką 2014 ale jestem już i szczęśliwą Styczniówką 2013
W związku z tym, że mam wspaniałą córeczkę a teraz spodziewam się syncia – mam do sprzedania rzeczy po mojej kochanej księżniczce. Ciuszki i wszelkiego typu dodatki będę wystawiała codziennie po kilka. Mam też ciuszki ciążowe na każdą porę roku oraz dużo literatury dotyczącej wychowania i rozwoju dzieciaczków. Mnóstwo filmówek za małe pieniądze – zachęcam do odwiedzania konta allegro i licytacji.

Przedmioty użytkownika lukaszchylarecki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zobacz załącznik 630991Zobacz załącznik 630994Zobacz załącznik 630998Zobacz załącznik 631001Zobacz załącznik 631004
 
Do góry