reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek dla dziecka z montowanym fotelikiem?

Możliwość zamontowania fotelika do stelaża jest dla mnie najlepszą rzeczą jaką mogli wymyśleć. Zawsze na zakupach korzystamy z takiego zestawu :) Jeżeli chodzi o wózek to mamy jane muum.
 
reklama
ja mam stelaż elea i na mim montuję pebble, wlasnie na zakupach czy gdzies jak jadę autem bo to wygoda, nie musze brac wtedy gondoli ze sobą, a fotelik tak czy siak bym brała do auta
 
my mamy mure i takze mamy pebbla, a co do fotelikow maxi cosi wiekszosc wozeczkow ma do nich adaptery bo sa bardzo popularne
 
ja z polaczenia stelaz elea i fotelik pebble korzystam tylko na zakupach, ale widze duzo mam,ktore codziennie woza tak dzieci na spacerach, czy to zdrowe?
 
na pewno nie jest to zdrowe dla malutkiego kregoslupa, ja jak chodze na spacerki biore gondolke chyba ze szybkie zakupy w galrii to wtedy w foteliku, ale i tak malucha wyjmuje co jakis czas zeby plecki mu odpoczely, chociaz moglabym brac gondole od mury na zakupy bo sie sklada fajnie i nie zajmuje duzo miejsca
 
Witam
chciałabym polecić wózki spacerowe firmy Brevi - włoski producent.
ofertę można pobrać ze strony www.brevipolska.pl zakładka katalog.
Wózki spacerowe, które polecam to MiniLarge - wózek do miasta ważący jedynie 3,8kg.
drugim wózkiem jest Boomerang, który waży jedynie 7,8kg i ma możliwość zamontowania fotelika samochodowego.
 
Odświeżam wątek. Mam pytanie. Potrzebuje lekkiego wózka z gondolą i fotelikiem samochodowym. Istnieją wogóle takie wózki? ;-)Funkcja spacerówki nie jest mi potrzebna. Wózek ma być malutki po złożeniu. Dobrze jakby się montował fotelik maxi cosi cabrio fix.
 
reklama
Odświeżam wątek. Mam pytanie. Potrzebuje lekkiego wózka z gondolą i fotelikiem samochodowym. Istnieją wogóle takie wózki? ;-)Funkcja spacerówki nie jest mi potrzebna. Wózek ma być malutki po złożeniu. Dobrze jakby się montował fotelik maxi cosi cabrio fix.
Wydaje mi sie ze wstarczy dokupic te wkladki do stelaza na fotelik :) my kupujemy wozek 2w1 + wlasnie te wkladki na fotelik - maxi cosi :)
 
Do góry