reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania

kobita

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Lipiec 2014
Postów
2 003
Miasto
wrocław
Hej zrobiłam już podstawowe badania i zaniepokoil mnie wynik moczu.... a dokładnie ilość erytrocytów świeżych bo mam ich aż 4-6-8 :szok: z tego co wyszukałam norma jest do 3-4...

Czy któraś z was już robiła badania???
 
reklama
Kobita ja nie mam pojęcia co to oznacza, ale proponuję żeby w tym wątku pisać o swoich wizytach lekarskich, terminach i właśnie wynikach badań
 
Witam :) mam termin na 20.03.15 i szybkie pytanie bo zaraz do pracy. Mialam badanie usg transwaginalne w poniedzialek, pecherzyk w macicy zameldowal sie prawidlowo... Ale od wtorku pojawil mi sie przy podcieraniu taki delikatny brunatny sluz... Myslicie ze to po tym badaniu? Ktoras z Was miala podobnie? Brzuch mnie nie boli, czuje sie dobrze tylko ten brunatny sluz mnie denerwuje
 
Enidka ja tez mialam taki brunatny sluz,lekkie plamienia ale po niczym tzn samoistnie wystapilo zadzwonilam do swojego gin i kazal brac luteine podjezykowo i przeszlo wiec u mnie musial progesteron spadac...u ciebie moze byc to wywyolane badaniem ale dla swojego spokoju zadzw do swojego gin i sie skonsultuj bo zawsze plamienia moga zamienic sie w krwawienie wiec lepiej dmuchac na zimne. Daj znac!
 
Bylam u mojej ginekolog. We wziernikach niby wszystko ok... Tez mowila ze czasami moze tak byc ale wypisala mi duphaston i kazala Zrobic bete. Mam nadzieje ze u mnie tez sie unormuje i przejdzie... dzieki za slowa otuchy :)
 
Endika generalnie w tak wczesnej ciazy nie powinno badac sie z wzierniiem wogole sie odchpdzi od badan typowo ginekologicznych we wczesnej ciazy. Takie badanie min moze powodowac plamienie
 
Mam pytanie do tych dziewczyn, które chodzą do gina prywatnie:
Ile teraz płaciłyście za zestaw badań ten na początek ciąży?
 
reklama
dziewczyny, które chodzą prywatnie: mamy prawo korzystać z badań u naszych rodzinnych! Tzn nie ze wszystkich ale podstawy wszystkie mocz, morfologia, TSH i inne, które rodzinny może zlecić... zawsze to parę groszy w kieszeni.. a raz w miesiacu mamy do tego prawo, tak mi moja rodzinna powiedziała i ja zamierzam z tego korzystać :happy2:
 
Do góry