reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Głupawki na jesienno - zimowy czas

Zor

lutówka 2015 :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2014
Postów
1 355
Miasto
Centrum
Miejsce do poprawy humoru ;)

1412948372_khyrbt_600.jpg




P.S. może też służyć do monologów samotnych mam :p
 

Załączniki

  • 1412948372_khyrbt_600.jpg
    1412948372_khyrbt_600.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 486
reklama
Co robi Mama na kozetce u psychologa...? :-D


mama u psychologa.jpg


Młody Terrorysta :-D

Młody terrorysta.jpg
 

Załączniki

  • mama u psychologa.jpg
    mama u psychologa.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 237
  • Młody terrorysta.jpg
    Młody terrorysta.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 237
Ostatnia edycja:
made no zajefajna sesja ciążowa :-D:-D:-D

Zor ja już mam chyba namiastkę wstawania w nocy do Małego Bąbla :-D natura wie jak przygotować Kobietę, tyle że teraz wstaję na siku średnio 3-4 razy w nocy :-D czasem już później zasnąć nie umiem tak jak ostatnio godz. 3:30 i nie spałam już do rana :dry:
trzeba będzie się nauczyć spać wtedy kiedy Maluch będzie spał :rofl2:
 
reklama
made też mnie czasem dziwne myśli nadchodzą :szok: ale później sobie myślę, że może wcale nie będzie tak źle :-D a poza tym jak się sama nie przekonam to skąd mogę wiedzieć ;-) więc mówię sobie że dam radę, no bo kto jak nie ja ;-) będzie dobrze!
 
Do góry