reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

były partner chce odebrac mi moją còreczke prosze doradzcie mi

Dołączył(a)
2 Listopad 2014
Postów
10
Odeszlam od partnera by muc zyc bez strachu a ze wynajelam mieszkania ktore byly w strasznym stanie sąd ozekl ze nasza corcia mieszkala bedzie znim teraz mam prace auto i wyremontowane mieszkanie mimo to on teraz twierdzi ze pilam a dziecko zaniedbane przy mnie bylo co jest kłamstwem ,a jezeli jego rodzina na sprawie sądowej jego rodzina poprze jego klamstwa??? Prosze jezeli mozecie doradzcie mi ,
 
reklama
Po tytule domyślam się że coś strasznego Cię spotkało.
Jednak dopóki nie nauczysz się stawiać kropek, nikt nic z tego nie zrozumie albo czytając to naraża się na trwałe uszkodzenie mózgu.
Jeżeli dbałaś o to dziecko tak samo jak o ortografię to słusznie Ci je zabrali.
 
Ostatnia edycja:
Pisałam o poradę,a nie sprawdzian z ortografi a stawianie kropek to mòj najmniejszy teraz problem.Takimi kąśliwymi komentarzami prubojesz podnieść swoją niską samoocenę???! Za pòźno ,odpiòrkòj się
 
Widać że takiego sprawdzianu nigdy nie pisałaś. Nie czaje o co Ci chodzi, z moją samooceną jest wszystko w porządku.
Wyjaśniłam Ci jedynie dlaczego nikt Ci nie odpowie na tym forum ani na żadnym innym. Ciężko jest brać kogoś na poważnie kto nie umie posługiwać się swoim ojczystym językiem.
 
Dziwne jaka jest ludzka bezdusznosc i wydaje mi sie ze tylko puste osoby- zamiast pomoc to jeszcze kopia czlowieka...no nic zycie na szczescie jest tak sprawiedliwe ze nie pomoze Ci pozniej znajomosc dobrej pisowni
 
Zbuntowana - takaś "mundra"?! Nie ośmieszaj się. Jak chcesz komuś zwracać uwagę co do pisowni, to sama pisz w 100% poprawnie! Wyliczyć Ci Twoje błędy?! W każdym z Twoich komentarzy są zarówno interpunkcyjne, ortograficzne i stylistyczne! (Już nie wspominając o największym - o braku taktu!). Maturę zdałaś i czujesz się polonistką?

Edyta - współczuję sytuacji. Wiesz jak było naprawdę, więc postaraj się to udowodnić. Zbierz jak najwięcej świadków.
Nic innego Ci nie pozostaje. Nie poddawaj się i walcz jak lwica.
Zadbaj o swój wizerunek przed sądem, bo to też ma znaczenie na odbiór. Powodzenia!
 
Dziwne jaka jest ludzka bezdusznosc i wydaje mi sie ze tylko puste osoby- zamiast pomoc to jeszcze kopia czlowieka...no nic zycie na szczescie jest tak sprawiedliwe ze nie pomoze Ci pozniej znajomosc dobrej pisowni

NIE POMOŻE CI ZNAJOMOŚĆ DOBREJ PISOWNI... Czy ty czytasz co ty piszesz?

Cyntio, proszę wyliczaj mi moje błędy. Przyjmę je z pokorą i postaram się ich nie popełnić drugi raz.

To że dziewczyna jest w trudnej sytuacji nie oznacza że może być głupia !!
Tym bardziej powinna nauczyć się pisać jeśli będzie walczyć o dziecko w sądzie! Jeśli miałaby napisać pismo do sądu i zrobiłaby to samo co tu na forum, to nikt by jej nie wziął na poważnie. Nikt by nie zrozumiał o co jej chodzi. Zastanawiam się czy wy ją zrozumiałyście ? Nie udzieliłyście jej rady, nie napisałyście nic konkretnego co w takiej sytuacji należałoby zrobić. Zapewne dlatego że nie da się zrozumieć tego bełkotu.

Robię jej przysługę że zwracam uwagę na takie rzeczy. Myślę że uświadomienie jej tego jest bardziej przydatne niż "Trzymamy za Ciebie kciuki, a ta zbuntowana to znieczulica, nie przejmuj się nią.
Jeśli poprawi swój post, napisze konkretnie o co chodzi, to sama chętnie jej pomogę.

A znieczulicami to jesteście wy, to wy jej robicie krzywdę.Bo w prawdziwym życiu, nikt się nie przejmuje takimi ludźmi. Bądźmy szczerzy. Ludzie się nie użalają nad głupcami, a raczej ich wykorzystują.

Cyt. "Zadbaj o swój wizerunek przed sądem, bo to też ma znaczenie na odbiór. Powodzenia!" No właśnie, tyle że ładny ubiór to nie wszystko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zbuntowana - przejrzałam Twoje inne posty. Jakie to śmieszne, że ktoś kto robi takie błędy interpunkcyjne śmie komuś zwracać uwagę co do interpunkcji! Stawiasz przecinki na zasadzie "gdzie mi się podoba"?

Druga kwestia: ZAMILCZ w końcu! Jeśli jesteś taka na co dzień, to głęboko współczuję i Tobie, i Twoim bliskim.

EDIT:
Wiesz, skończyłam polonistykę, ale do głowy mi nigdy nie przyszło, by latać po forach i jechać bez taktu i wyzywać załamane osoby, bo nie podoba mi się, że robią błędy. A to, że przyszło to do głowy osobie, która sama ma z tym problem, jest zadziwiające.

Nie wyzywaj innych użytkowników forum od głupich.
 
Ostatnia edycja:
Do góry