reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergia na mleko krowie

Jimena

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Lipiec 2012
Postów
296
Miasto
Jastrzębie-Zdrój
Witam :) Jestem mamą prawie dwuletniego chłopczyka, który praktycznie od urodzenia cierpi na alergie pokarmowe i być może już i wziewne. Najbardziej alergizujące dla niego było mleko i co kilka miesięcy ma robione testy ige na nie i mimo zmiany na Neocate i wyeliminowaniu całkowicie mleka z diety z badania na badanie to uczulenie coraz bardziej rośnie... Nie wiem co to oznacza, lekarz twierdzi, że to jakis ewenement i sugeruje żeby zrobić pełny panel, bo być może coś więcej wyjdzie. No ale czy to coś da? tzn czy może być tak że inny alergen tak podwyższa alergie na mleko? Bo ja już totalnie nie wiem co robić... Może ktoś tak też miał i się wyjaśniło?
 
reklama
Jezeli jest uczulony na bialko mleka krowiego to nie moze tez jesc wolowiny ani cieleciny. Moze to ma cos wspolnego. A jezeli nie to moze je cos co posiada jakies pochodne od mleka...
 
Wołowiny i cielęciny też nie jada, nie mam już pomysłów z czego by dostawał to mleko, każdy lek, syrop sprawdzałam czy nie ma może w składzie czegoś i też wszystko wykluczyliśmy. Dzisiaj zrobiliśmy panel i zobaczymy co pokaże innego. Pani doktor sugerowała, że może jakiś inny alergen zakłóca i żeby iść tym tropem ale nie wiem czy to możliwe czy po prostu sama nie wie co robić i wymyśla.
 
reklama
Jakaś paranoja teraz z tymi uczuleniami. Moja koleżanka po 35 latach życia dowiedziała się, że jest uczulona na mąkę pszenną, jajka, orzechy, czekoladę, kakao i wiele wiele innych rzeczy...
 
Do góry