reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na co zwracasz uwagę przy zakupach kosmetycznych?

dosia76

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2012
Postów
41
Drogie,
Piszę do Was z prośbą o pomoc. Tworzę prace na temat wprowadzania nowych marek kosmetycznych na rynek.
Marka obejmuje produkty do pielęgnacji cery, ciała - standardowo. Dodatkowo oferuje sprzęty umożliwiające aranżację domowego spa (masażery, światłoterapia nie wnikając w szczegóły) i potęgowanie działania produktów. Mam odnośnie tego kilka pytań do Was. Jeśli możesz odpowiedzieć, nawet jednym zdaniem będzie mi to bardzo pomocne :)


#1 Czy zanim zakupisz produkt do pielęgnacji sprawdzasz opinie w internecie?
#2 Ile przeciętnie wydajesz na kosmetyki/zabiegi kosmetyczne. Co sprawia, że jesteś w stanie wydać więcej pieniędzy?
#3 Preferujesz zakupy stacjonarne czy internetowe?
#4 Czy chętnie korzystasz z pokazów konsultantek (typu Avon) w domowym zaciszu. Jeśli nie to co Cie zniechęca w takiej formie?
#5 Jakie benefity preferujesz? Darmowy zabieg w domowym zaciszu prezentujący możliwości kosmetyków, rabaty na zakupy produktów, czy może próbki do samodzielnego sprawdzenia?


Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję! :)
 
reklama
#1 Tak. Czy zanim zakupisz produkt do pielęgnacji sprawdzasz opinie w internecie? #2 Miesięcznie około 100zł. Zdarza się, że pod wpływem promocji wydam więcej niż zamierzałam. 3 Stacjonarne, mam blisko drogerie. #4 Nie korzystam, nie interesuje mnie to. #5 Próbki do sprawdzenia.
 
2. Gdy zobaczę, że jakiś produkt może spełnić moje oczekiwania. Staram się kupować kosmetyki bez parabenów, i tym podobnych.
3. Wolę stacjonarne zakupy, ale zdarza mi się kupować produkty przez Internet, np: gdy sama mogę odebrać produkt.
5. Rabaty, próbki - wszystko co mnie zachęci do kupna produktu.
 
2. Gdy zobaczę, że jakiś produkt może spełnić moje oczekiwania. Staram się kupować kosmetyki bez parabenów, i tym podobnych.
3. Wolę stacjonarne zakupy, ale zdarza mi się kupować produkty przez Internet, np: gdy sama mogę odebrać produkt.
5. Rabaty, próbki - wszystko co mnie zachęci do kupna produktu.

Zawsze sprawdzam opinie w necie i bardzo rzadko sie nacinam
 
Ja wolę dopytać się dermokonsultantek, w ziko bardzo często jest taka możliwość więc z tego korzystam, mają dużą większa wiedzę na temat kosmetyków i ich właściwości
 
Na co zwracam uwagę? Na promocje. Żartuję.
Na datę ważności oraz na skład. Wolę kosmetyki naturalne i wszystkim polecam. :)
 
Przyznam, że najpierw szukam opinii w internecie i nimi się sugeruję, a jak jestem na "spontanicznych" zakupach to wygląd-konsystencja i zapach ;)
 
Zawsze przed zakupem zapoznaje się z opiniami w internecie i sprawdzam skład na stronie producenta. Ostatnio bardzo zaskoczył mnie taki krem na cellulit Vialise. Ma w składzie min.in ekstrakt z bluszczu, który oczyszcza skórę i ujędrnia. Nie wierzyłam w to, ale zamówiłam, bo wolałam raz wydać pieniądze na krem niż kupować pare tańszych, które nic nie pomagają. No i bardzo pozytywnie zaskoczył mnie. To pewnie przez ten naturalny skład :)
 
#1 Czy zanim zakupisz produkt do pielęgnacji sprawdzasz opinie w internecie?
#2 Ile przeciętnie wydajesz na kosmetyki/zabiegi kosmetyczne. Co sprawia, że jesteś w stanie wydać więcej pieniędzy?
#3 Preferujesz zakupy stacjonarne czy internetowe?
#4 Czy chętnie korzystasz z pokazów konsultantek (typu Avon) w domowym zaciszu. Jeśli nie to co Cie zniechęca w takiej formie?
#5 Jakie benefity preferujesz? Darmowy zabieg w domowym zaciszu prezentujący możliwości kosmetyków, rabaty na zakupy produktów, czy może próbki do samodzielnego sprawdzenia?


1 - zdarza mi się, że czytam opinie, zwłaszcza jeśli zamierzam kupić jakiś droższy bardziej specjalistyczny produkt - głównie jeśli chodzi o kremy do twarzy albo podkład

2 - trudno mi powiedzieć ile wydaję na kosmetyki czy zabiegi, bo to zależy od konkretnego miesiąca, zdarza się, że akurat nie mam tego typu wydatków, a innym razem wszystko się kończy i zakupy tego typu są prawie podstawą wydatków (z małym przymrużeniem oka oczywiście D: )

3- zdecydowanie wolę zakupy stacjonarne. Chyba kosmetyków nigdy nie kupowałam przez internet

4 - nigdy nie korzystam z takich pokazów, jakoś za bardzo kojarzą mi się z akwizycją

5 - Jeśli chodzi o benefity to wszelkiego typu rabaty, próbki, karty stałego klienta (na punkty) itp.
 
reklama
Do góry