reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Hamburga pytania!

Dołączył(a)
23 Marzec 2015
Postów
1
Miasto
Hamburg
Witam dziewczyny. Zakładam nowy temat bo mam kilka pytań i boję się, że w innym zaniknie. Zawsze można zlikwidować albo gdzie indziej go wkleić :)

Jestem mamuśką 5 miesięcznej córci. Mam kilka pytań:

1. Gdzie dowiadywać się na temat żłobków. Ile kosztują, ile wcześniej trzeba je załatwiać i jak
2. Mieszkam tu już prawie 3 lata. Jest jakaś mamuśka z okolic Burgstr. ?? która była by chętna na spacery, kawy i wypady cało rodzinne w weekendy np na grila do parku?

czekam na jakieś odpowiedzi, pozdrawiam!
 
reklama
Witam dziewczyny. Zakładam nowy temat bo mam kilka pytań i boję się, że w innym zaniknie. Zawsze można zlikwidować albo gdzie indziej go wkleić :)

Jestem mamuśką 5 miesięcznej córci. Mam kilka pytań:

1. Gdzie dowiadywać się na temat żłobków. Ile kosztują, ile wcześniej trzeba je załatwiać i jak
2. Mieszkam tu już prawie 3 lata. Jest jakaś mamuśka z okolic Burgstr. ?? która była by chętna na spacery, kawy i wypady cało rodzinne w weekendy np na grila do parku?

czekam na jakieś odpowiedzi, pozdrawiam!
 
Hej,dopiero niedawno odnalazłam to forum... Mieszkam w HH od 2 lat i b chętnie nawiążę kontakt z jakimiś polskimi mamuśkamiSama jestem mamą dwóch chłopaków:13l a drugi 8 mscy.Obecnie nie pracuje, jestem z maluchem w domu więc jak najbardziej mam czas na spacerki i kawkipozdrawiam
 
Hej dziewczyny, tak samo jak poprzedniczka chętnie nawiążę kontakt z innymi polskimi mamusiami ;-) mam 2 synów, 2,5-letniego i 1,5-miesięcznego. Mieszkam w okolicach wartenau. Pozdrawiam.
 
Hej:) od dawna szukam takiego forum:) mieszkamy z mezem od czerwca 2015 w hh i mamy mala córeczkę(w listopadzie skonczy 2 latka). Moj maz pracuje a ja siedzę z mala w domu...mieszkamy niedaleko hamburgermeile shopping.... ma ktoras z Was ochote spotkac sie na kawe??? Chcialabym zeby moja corcia miala jakies dzieci do zabawy:)czekam na info i pozdrawiam:)
 
Jesli ktoras z Was ma ochote na nowa znajomosc to pleaaaase piszcie:)bo zwariuje jak jeszcze troche posiedze zamknieta w domu:)))piszcie piszcie:)))
 
Witam jestem nowa na forum. Leci nam juz 3 rok w Niemczech. Mamy z narzeczonym16 miesiecznego synka i rowniez siedze z nim w domku. Mieszkamy 30 km od Hamburga chetnie poznam mamy ktore maja chec sie spotkac od czasu do czasu na kawke
 
Heej:)jesli bedziesz w hamburgu to zapraszam!!!:) najlepiej sie tu przeprowadz:))) zwariuje w domu niedlugo!moja mala strasznie lubi dzieci i na pewno ladnie by sie razem bawili:)gdzie dokladnie mieszkacie???myslimy o wynajmie.domu w przyszlym roku zeby moec podworko i wchodzi tez w opcje miejscowosc poza hh....tylko nie wiem gdzie jest fajne:)czekam na odp i strasznie sie ciesze ze sie ktos odezwal:)
 
Hej super ze napisalas My mieszkamy w Hittfeld nie wiem czy cos ci to mówi ☺i tez szukamy czegos nowego chociaz z malutkim ogrodkiem ale nie jest latwo znalezc cos fajnego.. A wy w ktorej czesci Hamburga mieszkacie? Moj synus tez bardzo ciagnie do dzieci juz ma dosyc przez caly dzien mamy hehe☺
 
reklama
Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa i nasz bobas jeszcze nie jest na świecie :D Spodziewamy się go ok 2 lipca 2017. Jestem w Hamburgu od roku wraz z mężem. Mieszkamy w szeregowcu z ogródkiem na Neuenfelde , polecam spokojna dzielnica :) Szukam pomocy jeśli chodzi o szpital, polską położną itp :D Pozdrawiam!
 
Do góry