reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik do samochodu

kamila1982

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Luty 2015
Postów
348
Miasto
Londyn
reklama
My zdecydowaliśmy się na maxi cosi cabriofix z bazą. Dla mnie kwestia bezpieczeństwa jest bardzo ważna, mimo, że tutaj gdzie mieszkam nie ma wielkiego ruchu na drodze. Niestety nigdy niewiadomo co może się wydarzyć, a jak mam możliwość ze swojej strony zapewnić dziecku tyle bezpieczeństwa ile mogę, zrobię to.
Ten drugi fotelik droższy, bo on chyba z bazą jest. Pewnie do niego można później wpiąć fotelik dla starszego dziecka. Zorientuj się, policz i zobaczysz co jest lepsze.
 
To jest to czarne pod fotelikiem. Wpinasz to do auta na stałe a później tylko dolaczasz fotelik na klik tak jest w maxi cosi. Nie trzeba za każdym razem montować fotelika wystarczy wpiac
 
Jest też baza bez izo fix, ostatnio też ją oglądaliśmy

Planujemy maxi cosi cabrifix właśnie z bazą ale ostatnio jeszcze zwróciłam uwagę na fotelik besafe ale muszę o nim poczytać
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry