reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciezarowki na zakupach

Solla

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2015
Postów
272
Mysle, ze nas troche ten watek zrelaksuje. Zreszta zanim sie obejrzymy, bedzie czas na kompletowanie wyprawki. No dobrze na poczatek, co myslicie o baby sling? zdecydowalybyscie sie na nosidelka, chusty, a moze ktoras z mam ma jakies doswiadczenie w tej materii?;-)
 
reklama
Solla ergonomiczne nosidło i chusta jak najbardziej tak!!! Każde nosidełko-wisiadełko zdecydowanie nie...moja choroba zawodowa dochodzi do głosu :-p Uważam,że na tym się nie oszczedza :-)
 
Nie planuję kupować nic takiego, ale może dlatego, że nie mam innych dzieci i mam nadzieję, że będę potrafiła jednego szkraba ogarnąć :-)
 
Margarita powiem Ci,że ja właśnie przy I córci używałam :-D Kochana....darła się tak, że bez tego bym rady nie dała :szok: Tak mi się przypomniało jak przeczytałam, co napisałaś. Śmiesznie, bo z 3 szło lepiej, jak z nią jedną :-)
 
My mieliśmy nisidelko ale Córka tak szybko wyrosła ze nie zdarzylismy użyć a później jakoś sprzedalam :)
Podejrzewam że teraz mogłoby się przydać już przy jednym dziecku :-)
 
Ja myślę o chuście ze względu na odprowadzanie starszej do szkoły i zajęcia dodatkowe. Już nawet zapisałam się na 31 sierpnia na warsztaty wiązania. :-)
 
Magda no różnie bywa hehe, jak będzie trzeba więcej nosić dzidzie to mężowi podam ;) A tak poważnie to mam bóle pleców, bo siedzę cały dzień w pracy i za długie noszenie dziecka nie wchodzi w grę, bo się zalatwie na amen.
 
reklama
Do góry