reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy te objawy mogą oznaczać ciąże?

Dołączył(a)
1 Wrzesień 2015
Postów
1
Hej dziewczyny Jakie były wasze pierwsze objawy ciąży? Od pewnego czasu czuję sie jakoś nieswojo, dziwnie. A mianowicie ciągle odczuwam suchość w ustach i wyschnięte usta, chce mi się pić. Kiedy wstaje robi mi sie czarno przed oczami i czuje zawroty głow musze szybko sie czegoś złapać aby nie przewrócić sie. Czasami czuję takie jakby ukucia w dole brzucha jak by jajniki. Do tego uderzenia gorąca oraz mdłości ale nie rano tylko po południu lub wieczorem. Ból głowy i zmęczenie. I niechęć do wszystkiego wcześniej uwielbiałam wypady z koleżankami teraz zupełnie nie mam na to ochoty. Doświadczone mamy pomóżcie :)
 
reklama
Nie piszesz, ile ta domniemana ciąża miałaby już trwać, ktory tydzień.
Doświadczone mamy robią test, bo każda ciąża przebiega inaczej i każdy organizm inaczej reaguje.
Test możesz juz robić w dniu spodziewanej menstruacji, ale pewniejsze jest badanie krwi - "beta"
 
Koniecznie musisz zrobić test, jeśli oczywiście minęło już na tyle czasu, że test coś wykaże. Jeśli od ewentualnego zapłodnienia minęło dopiero kilka dni, to poszłabym szybko do lekarza i raczej nie mam na myśli ginekologa.
 
Do góry