reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mozliwa ciąża pomocy

Dołączył(a)
7 Wrzesień 2015
Postów
6
hej :) 31 sierpnia dostałam okres. Był to czwartek a w sobotę już okresu nie było, a teraz od czwartku pobolewa mnie głowa i całymi dniami mam mdłości i zgagę. . To już 5 dzien jak tak mnie mdli. Do tego zauważyłam ze mniej pale i juz 3 razy płakałam z nerwów. Nie pamiętam czy było jakieś większe przytulanie. Co myślicie?
 
reklama
Chyba faktycznie troche za szybko na jakies oznaki.. Ale dla pewnosci zrob test..
Ja takich urojonych to ze trzy napewno mialam.. ;)

A psycholog raczej jest zbedny.
 
Ani psychiatra ani ginekolog nie jest mi na razie potrzebny. Pytam bo moja koleżanka tak miała ze był okres a 2 dni po okresie gin jej mówi ze ciaza i synek jak nic. Na forum tez dziewczyny piszą o jakichś dwudniowych okresach i dzieciach. A chyba nie jest normalne mieć mdłości tak długo. Jutro zrobię test i dam znać ;)
 
Szczerze nie rozumiem tego posta. Minął już tydzień, a ty pytasz się na forum zamiast zrobić test od razu. Mogłabyś też pójść na bete z krwi. Jeżeli jest ciąża to badanie z krwi by ją wykazało nawet w czasie krwawienia, które nie było krwawieniem miesiączkowym de facto, jeżeli to jest ciąża. W ogóle ja bym się zapisała do ginekologa, bo jak to nie ciąża to zwykłe rozchwianie hormonalne czyli trzeba podać leki. W ogóle podejrzewasz, że jesteś w ciąży i palisz? gratuluje...
 
reklama
ot nie podobały mi sie te mdłości i tyle. Co do palenia to gratuluje dziewczynom które odrzuca od palenia ale to nie jest takie oczywiste, ja akurat pale 4-5 papierosów dzienie.
Ale u mnie sie jednak troche POZMIENIAŁO. Obudził mnie okropny smród właśnie papierosów (jak na kogoś kto pali 10 lat do dziwne) a to moj facet tylko wszedł do pokoju. Jak zaczęłam wymiotować to zrobiłam test i wyszło co wyszło. Potwierdzone 7 tydzień. A dziewczynie która wysyłała mnie do psychologa szczerze polecam samej się tam udać :) cial ...
 
Do góry