reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Oczywiście. Wszystkie wahania są generalne mile widziane, najgorzej jest jak wykres tętna jest płaski i utrzymany na jednym poziomie przez większość zapisu. Wtedy jest niedobrze.

Ja juz chyba się wyspalam... No cóż...

Najpierw przez połowę zapisu utrzymywał się na poziomie 120-130 ze spadkami na chwilkę poniżej 120 a później troszkę zaczęła się ruszać i podskakiwal do max 170 paru na krótko i czasem od razu spadał do ok 120 i niżej. Generalnie że tak powiem później już był wykres poszarpany ale brykala wtedy :-) jednak wydrukowala się tylko ta pierwsza część w której nic się nie działo. Ciekawa jestem czy coś się dowiem o tym ktg...

W nocy wiele razy taką tubka położna nasluchiwala brzucha..

I przed chwilą zmierzyli mi ciśnienie i mam 139 na 70 :-/ a na noc dostałam lek na obniżenie... Mam nadzieję że lekko wyższe tylko dlatego że chwilę wcześniej maszerowalam do łazienki i łóżko poprawialam i się namachalam... Wzięłam kolejna dawkę tego leku i mam nadzieję że będzie już w normie i mnie wypuszcza, bo przecież muszę wszystko jeszcze poprac i poszykowac :-( ehh wkurzona jestem jak diabli... :-(

Blair ile radości i spokoju bije z Twojego postu :-) super ze wszystko dobrze, córeczka grzeczniutka, ty już pewno dziś w ciut lepszej kondycji :-) oby tak dalej! :-)
 
reklama
Cześć dziewczynki!

Dzięki kochane za miłe słowa :) to uwieńczenie mijej tyrady ;) każdą rzecz łącznie z cokołami, farbami, podłogą sama ogarnęłam tzn wybrałam, zakupiłam, zapakował czasem przy pomocy kogoś na parkingu, przywiozłam i w większej części złożyłam, ustawiłam, przeniosłam :) czuję się bohaterką swojego domu ;)
Jak ja się cieszę że R mi w paradę nie wchodził ;) wie że jak mam misję to bez kija nie podchodź ;) dziś jak zbiorę siły( dopadło mnie coś....ból gardła, katar i gorączka...:( ) i jak mi się polepszy biorę się za komnatę niuni.

Blair- super że szybko i że Zuzia ładnie śpi. Ale mnie nastraszyłaś bo ja trzymam się tego że szyja długa i zamknięta i że 2 tygi jeszcze pośmigam....

Malinko- kochana niech się już skończą u Ciebie te wahania. Współczuję stresu i niewiadomej....

Dream- kciukasy zaciśnięte!

Kajana- współczuję a może wygrzać to miejsce, tylko nie wiem czy w ciąży wskazane...ja na takie kulszowe bóle wrzucam maść ziołowo- eukaliptusową i termofor....no ale teraz stan odmieny zatem i rada pewnie nie w temat...Zdrówka dla was wszystkich!

Kitek- to już spokój masz ;) ja jeszcze chatę muszę po remoncie rozpakować ;)

Miłego poniedziałku!


Dbdg- ja mam lampkę na pilota co by nie szukać włącznika jak będę chodzić przewijać. W senie zwykła lampka za 15 zł z ikea tylko żarówka na pilota z opcją włącz-wyłącz, rozjaśnij ściemnij i wybierz kolor.
 
Dreamgirl kochana trzymam i ja kciuki :) daj znać na bieżąco co i jak, a na którą masz być 8 ?

Buba pokój extra a żarówki tez takie widziałam ostatnio i chciałam kupić dziewczynka do pokoju ale bałam się ze będzie non toner disco bandzo ;)

Malina trzymaj się tam, czekamy na wieści po obchodzie

Ja szykuje dziewczyny do szkoły później czekam na położną, a po 12 jak mąż wróci to z moja Tosia do weterynarza bo coś jej się w łapkę stało i kuleje a nie da sobie zajrzeć wrr. No i w końcu może dziś najpóźniej jutro odbieramy furę :D
 
Właśnie, dreamgirl powodzenia! Relacjonuj na bieżąco! :-)

Polskie szpitale... Wczoraj z 10 razy pytali jakie leki przyjmuje, mówiłam o tarczycy, co biorę i w jakiej dawce. Pytali czy mam, powiedziałam że nie przy sobie. Na tym się skończyło. Teraz roznosili leki i oczywiście nie dostałam. Czyli dobrze ze mam zawsze zapasowa przy sobie...
Był też już obchod, za godzinę mam mieć jakieś badanie. Nic więcej na razie nie wiem..

Buba dużo zdrówka! Kurcze akurat na finiszu remontu musiało cie dopaść chorobsko...
 
czesc,

Blair
jeszcze raz wielkie gratulacje. Ach dziewczyny alez Wam zazdroszcze, ze juz jestescie po i macie maluszki przy sobie. Co do bolu i wstawania to fakt, nie jest to przyjemne, ale zobaczysz, ze z kazdym dniem bedzie lepiej :) A jak z karmieniem?

Colly
daj znac co u Ciebie?Kiedy synek bedzie badany, daleko go przewoza?? Jak teraz sie czujesz?

Buba, Julisia
ładnie urządzacie swoje gniazdka, w moim stylu, moglabym zamieszkac :)

Dream
dzisiaj to Ty nam atrakcje i emocje zapewnisz, mam taka nadzieje :) trzymam kciuki :)

Malinka
trzymam kciuki, zeby wszytsko bylo ok i zeby wypuscili do domku.
Trzymajcie sie i miłego dnia zycze :)
 
Dzień dobry! [emoji3]

Muszę do Ikei podjechać w takim razie, bo bez lampki chyba nie podołam. Widziałam ładną na stronie carmella (w ogóle tam mają cudne rzeczy), ale 269 zł to lekka przesada.
Buba, czekam na foto pokoju niuni. [emoji7]
Ja w swoim mam jeszcze sajgon, dzisiaj rozpakuje materac. Jeszcze półki potrzebuje i literki zamówiłam. Ochraniacz też dopiero szyją...
M marudzi, że nie jest kolorowo, ale on się nie zna... [emoji2]

Blair, widzę trzymasz się dzielnie. Ja cholernie się boję, że będę wciąż płakać z bólu bo mam niski próg wytrzymałości i odbierze mi to radość z porodu...

Malinko, oby Cię wypuścili! Czekamy na wieści.

No, dream, dzisiaj Ty jesteś gwiazdą dnia! Informuj na bieżąco. Coś czuję, że torba będzie potrzebna... [emoji3]

Ja dzisiaj zaczynam 38 tydzień. O jejku, jak to zleciało. Dopiero co pamiętam, że w 27 byłam.
Nic, wstaję zjeść z M śniadanie, bo robi właśnie.
A potem będę odpoczywać cały dzień...

Ech, na grzyby bym poszła... Podobno wysyp. [emoji2]
 
reklama
Kurde zrobiłam multicytat i skasowałam cześć ×(@£==£$/&×&*#*#*$($(#!,!!!,+!**!!*+*(

Paulka &&&&&&&. Ja się stresuję juz dwa tygodnie przed!

Dream &&&&&&& za szybkie rozkręcenie i powodzenia!!

Dbdg ja mam za oknem latarnię, która daje tyle światła, że nie myślę o lampce bo wystarczy, ze nie zaciągnę rolety. Ale jakby co to mam tez jedna lampkę na pilot tylko wolałabym jej nie zapalac, żeby mi się mały nie budził.

Buba cyborgu!! Wyluzuj i wykuruj się!! Daj sobie odpocząć chociaż jeden dzień! Zdrowia Ci życzę!!

Malinka ja przy wyjściu ze szpitala dostałam kiedyś antybiotyk, który w składzie miał penicylinę, na którą jestem uczulona. A w karcie jak wół była ta informacja. Ich niestety trzeba kontrolować na każdym kroku :-/

No i co jeszcze? Nie pamiętam :-( zabieram się za robotę. Piszę projekt od trzech dni. To jakaś masakra! Rozum mi odebrało!
 
Do góry