reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

MamoAntosia, Robert nie chce tej zupki z ryzem, strasznie nia pluje. :eek:

A co do mleka, to Robert dostaje Nutramigen2 od wczoraj, tego pierwszego wypijal 3,4 x dobe po 150ml i na noc 210 z kaszka, ale t tez roznie, bo czasami po nocy to po 150 ml jeszcze krzyczal i wypijal dodatkowe 60ml, czyli w sumie 230ml.
No ale tak srednio to okolo 750-800ml na dobe. Plus herbatka - 50ml, soczek - 50ml i pol sloiczka jakis owocow. Dzisiaj np. zjadl pol sloiczka (125g ma caly) z Hippa, jabluszko,banan i brzoskwinia.
 
reklama
eek.gif
To pierwsza zupka, która tak naprawdę mu posmakowała:)
 
o kurcze wasi nie chcą jeśc a moja by jadła wszystko co się jej da :-) ;-)

a mam pytanie: zaczęłam podawać jakiś czas temu soczek jabłkowy (już z 2tyg) a od wczoraj mała mi zaczęła mieć biegunki... czy to może być wina tego jabłka?? bo ostatnio zaczęłam jej dawać większe dawki, tzn na raz wypija 60ml soczku. I niewiem co jej może być :-(

i dodatkowo mi od 3 dni cały czas płacze i płacze :-( niewiem czy zęby jej idą czy co... jestem bezsilna :-(
 
reklama
jak ma biegunkę od 3 dni i placzę to ja mimo, ze nie jestem straszna panikara ale poszłabym do lekarza. U takiego maluszka bardzo szybko o odwodnienie..
Gdyby to tylko była biegunka.... ale skoro maluszek płacze to widać coś dolega..
 
Do góry