reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie

Dołączył(a)
23 Grudzień 2015
Postów
10
Niedawno rodziłam moją perełkę w 6 miesiącu musieli dać mu zastrzyk w serduszko aby przestało bić, ponieważ nie rozwijał mu się brzuszek i wszystkie wnętrzności miał na zewnątrz. Następnie miałam wykonany zabieg łyżeczkowania i mam pytanie kiedy będę mogła starać się o następne dziecko? Bardzo boję się że może powtórzyć się to przy następnym dziecku. :(
 
reklama
Myślę, że tutaj nie dostaniesz dobrej odpowiedzi. Porozmawiaj o tym z ginekologiem. Musi sprawdzić w jakiej kondycji są twoje drogi rodne i jak tylko wszystko będzie dobrze, będziesz mogła starać się o kolejne dziecko. Z powodu łyżeczkowania nie będziesz miała takiego problemu jak z pierwszą ciążą. Tutaj była jakaś wada genetyczna. Trzymam za Ciebie kciuki.

http://alanex-radom.pl/kruszywo/
 
Ostatnia edycja:
Myślę, że tutaj nie dostaniesz dobrej odpowiedzi. Porozmawiaj o tym z ginekologiem. Musi sprawdzić w jakiej kondycji są twoje drogi rodne i jak tylko wszystko będzie dobrze, będziesz mogła starać się o kolejne dziecko. Z powodu łyżeczkowania nie będziesz miała takiego problemu jak z pierwszą ciążą. Tutaj była jakaś wada genetyczna. Trzymam za Ciebie kciuki.
 
musisz pogadac na spokojnie z lekarzem, ja stracilam ciaze w 11 tygodniu i kazali mi czekac 3-4 miesiace na kolejne starania, ale co lekarz to inna opinia no i musi Cie lekarz zbadac, zobaczyc jak tam w srodku to wyglada, jak sie goi itd
 
Do góry