reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

reklama
A ja wkleje zapytanie odnośnie wózka :-) Szukam wózka, który nadaje się na tereny leśne i jest w miarę lekki :-) czy ktoś może coś polecić? ;-) fajnie jakby był 3w1 :-)
 
Ok postanowilam sie troche pomeczyc i powklejac tutaj nasze wozkowe rozmowy, cytowac nie moge, wiec przeklejam z nickami :)

Matusiak
Dziewczyny ja oglądam wózki bo pod koniec marca będziemy w Pl i raczej będziemy musieli już kupić bo nie wiem czy będziemy jeszcze zjeżdżać attachFull744449
Dla niektórych z was to nie będzie pierwszy zakup i chciałabym się Was doradzić co myślicie na temat wózka Riko Nano? ??? attachFull744450

http://justbaby.pl/product/image/4187/023.jpg

Basia7777
Ja właśnie go biorę na tą chwilę pod uwagę. Wygodny szybko się składa więc raczej dobry wybór :-)


ankaka.
My do synka mielismy roan marita. Podstawowa wersja 2 w 1 kosztuje 1.100. Moj m chcial chromowany stelaz to ponad 1.200 nas wyszlo. Bez skretnych kol, ale my taki chcielismy i gondola duza byla. Dla mnie 1.600 to duzo. Teraz bede raczej celowala w uzywany :) z drugim dzieckiem mam juz inne podejscie .. bo taki wozek za ponad 2 tys to nam nie potrzebny :)
http://www.bajka.net/index.php?p4405,wozek-gleboko-spacerowy-roan-marita
A ze dziadki uparli sie, ze pierwszy wnuk to musi byc nowy i nam dali kase to szukalismy jak najtaniej, zeby ich nie obciazac


asz
Od siebie polecam tako city move, polski, ale porządny, cena podobna, my kupowaliśmy 2w1. Używamy już prawie półtora roku i w zasadzie nic się z nim nie dzieje, dla drugiego też starczy. Mam nadzieję, że obejdzie się bez podwójnego wózka.


okasia
Mnie kuszą nowe x-landery zwłaszcza x-cite http://allegro.pl/x-cite-2016-x-lander-2w1-przykrycie-gratis-i5931386783.html
Wcześniej celowaliśmy w Mutsy, ale widziałam go na żywo w sklepie i jest strasznie szeroki, Pani miała problem żeby poruszać się między alejkami.


beata0526
Ja tez mialam dla synka roan marita były chromowane kola.. bardzo bylam zadowolona ale tylko z gondoli I juz wiem, ze teraz chce Sam gleboki a potem dokupie spacerowke . Mysle o uzywanym bo ja dlugo Nie uzywalam gondoli a spacerowy prawie tez bo jakos maly mi sie wyslizgiwal z tej spacerowki, Nie lubial tam siedziec, wiec wozek sprzedalam w stanie idealnym...a teraz kupie uzywany gleboki bez spacerowki. Chcialabym dla dziewczynki ale zobaczymy jak to wyjdzie, bo w domu sama płeć męska mnie otacza


aga,b
A co myślicie o wózkach Nexxo http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-3w1-nexxo-firmy-krasnal-i5247949791.html


mrs_hermit
Mi z polskich podoba sie Amelis ale czytalam,ze spacerowka jest niestabilna. A strasznie,ale to strasznie marzy mi sie bugaboo cameleon ale cena mnie zabija, nawet uzywany jest koszmarnie drogi... A szkoda, bo wydaje sie jakby byl stworzony dla mnie i mieszkania na 1 pietrze bez windy


Fimka
Co do wózków - teraz mam Britax b-agile.
Jednak najprawdopodobniej kupię teraz jakiś tandem, taki rok po roku, żeby wozić dwójkę.
Z miękką gondolą dla noworodka.

Britaxa nie sprzedam, jest to wózek z którego jestem b. zadowolona (świetnie się prowadzi, jest łatwy w złożeniu i przede wszystkim b. lekki) i na pewno będzie mi służył dla Ameby, jak Tomasz już nie będzie chciał jeździć.
Szczerze polecam jeśli chcecie kupić w zestawie 3w1.

Z wózków 3w1 polecam też Jedo Fyn, Bebetto Luca - są to wózki ze średniej półki cenowej.
Nie są tak drogie jak Baby Joggery, Bumbleride, czy Peg Perego.

Nowego wózka 3w1 bym nie kupiła.
Nad tandemem się zastanawiam, bo będzie pewnie niedługo służył, a te z ofert są mocno wyświechtane.
Jeszcze zobaczę, bo nie mam nic konkretnego upatrzonego.



okasia
mrs hermit cameleon ma bardzo trudny dostęp do kosza zakupowego, zwłaszcza kiedy zamontowana jest gondola. Cena faktycznie powala, ale jak jesteś na niego zdecydowana to śledź licytacje na allegro. http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=23439824&id=11763 ten sprzedawca ma je w dobrych cenach. Ostatnio widziałam gdzieś też dokładnie takie same innej firmy, ale niestety nie zapamiętałam nazwy :/ Jak mi wpadnie w oko albo sobie przypomnę to dam Ci znać.



koficzka
co do wózków ja przy dwójce miałam xlandera, wczesniej peg perego , quinny, kilka nie firmowych, i najbardziej sprawdził sie mi x lander - sprzedałam go bo ledwo żył po mojej dwójce a solidnie użytkowałam (kupiłam nowy ale okolice lasów stworzyły z niego terenówke jak nic ;)

fimka polecam ci dostawkę siedzącą mi swojego czasu uratowała życie, szukaj uzywki jest taniej i ciężko ją zniszczyć -mam dzieci z 2 letnia różnicą ale córcia chudzinka wiec jakbym miała rok po roku :) bardzo polecam! składa sie 1 ręką, wszędzie wejdziesz, a wieziesz dwójkę :)

ale z wózkami jest tak, jednej pasuje skretne koła inna to wkurza, mi zależy na dużej gondoli teraz ( a xlandery maja mała) bo rodzac w sierpniu zimę przejezdzimy w gondoli a rosnące dziecko plus kombinezon swoje zrobi


Asiunia1988
Ja już przy aniołku zdecydowana byłam na zakup solidnej dużej gondoli, z kompatybilnym fotelikiem a potem jakiejś dobrej spacerówki. Teraz tym bardziej jestem przekonana do tej opcji bo jak już któraś pisała zima długa a dzieciaczka kilkumiesięcznego nie wsadzę zimą w spacerówkę. Jestem prawie zdecydowana na Navingtona (caravel), ma funkcję kołyski a córka z powodu bóli brzuszka zasypiała tylko bujana, gdzie X-lander nie dawał rady więc wyrobiłam sobie muskuły attachFull744452 Nowej nie kupię bo taki maluszek gondoli nie zniszczy attachFull744453



Gosiek1105
Co do wozka to ja przy synku mialam Maxi Cosi Mura 4 i przy drugim dzieciaczku tez kupie ten wozek. Solidnie zrobiony, niezawodny, jedyna wada - ciezki jesli ktos chcialby go wnosic po schodach. Prowadzi sie swietnie. Uzywany 2w1 w stanie idealnym mozna kupic za okolo 1000 zl.


aniab38
mój faworyt wózkowy na tę chwilę, ale pewnie się jeszcze zmieni attachFull744454
http://dino.sklep.pl/nowy/images/wozki_z_gond/dada_paradiso_leo_special_16_d.jpg


okasia
Obiecałam, więc wstawiam. To jest ten wózek, o którym pisałam wczoraj, że przypomina bugaboo. Nazwa podobna attachFull744455
http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-3-w...k-maxi-cosi-pebble-kurier-gratis-p-17586.html



happymum20
Okasia juz zadnego przy mlodym mialam ze 7 roznych :) ale fitelik z bazą mialam od graco quatro de lux czy jakos tak,baza mega stabilna a fotelik wpinalo sie na spacerowke ale ten wozek to bardziej"terenowy" pierwszy wozek mialam malo dostepny w pl olmitos tri action(bez fotelika) pozniej mialam to graco i z 5spacerowek
Happy mama ja właśnie poluje na chicco Urban ze względu na mocny stelaz u wpinany fotelik ale z baza attachFull744457


nati_de
co do wozka, moj maz uparl sie na taki: http://allegro.pl/maxi-cosi-2015-wozek-mura-4-plus-3w1-xxl-cabriofix-i5894942610.html
 

Załączniki

  • upload_2016-1-28_17-15-24.png
    upload_2016-1-28_17-15-24.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 385
  • upload_2016-1-28_17-15-24.png
    upload_2016-1-28_17-15-24.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 361
  • upload_2016-1-28_17-25-30.png
    upload_2016-1-28_17-25-30.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 356
  • upload_2016-1-28_17-25-30.png
    upload_2016-1-28_17-25-30.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 362
  • upload_2016-1-28_17-26-59.png
    upload_2016-1-28_17-26-59.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 337
  • upload_2016-1-28_17-29-13.png
    upload_2016-1-28_17-29-13.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 333
  • upload_2016-1-28_17-32-42.png
    upload_2016-1-28_17-32-42.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 363
ja mam jedo fyn- dla mnie idealny, duza gondola, skretne kola :)
 

Załączniki

  • 540x405_wozek-wielofunkcyjny-jedo-fyn-al-25014852.jpg
    540x405_wozek-wielofunkcyjny-jedo-fyn-al-25014852.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 323
Ja też mam jego fyn 4ds.
Zalety:
- solidnie wykonany
- łatwy w czyszczeniu
- duża gondola
-skrętne koła
- lekko sie prowadzi

Wady:
- gondola jest płytsza niż w riko czy expanderze mondo
- budkę w gondoli tez można byłoby zrobić dłuższą
- mam też wrażenie, ze podczas spaceru na nierównym terenie córeczką telepie, a nie buja :)
Ogólnie jestem zadowolona z wersji głębokiej, zobaczymy jak sprawdzi sie spacerowka.
 
Ja bylam meeeega zadowolona z Taco, gondola gleboka i szeroka, spacerowka rewelacja, kola skretne, prowadzilo sie lekko, duzy kosz chociaz czasem musialam sie pomocowac, zeby wieksze gabarytowo zakupy tam zapakowac no i super dluga budka, wiec jak slonce za bardzo swiecilo to sie zaslaniala prawie do samego konca. Jedyna wada to waga, niestety jak przyjezdzalam do rodzicow mieszkajacych w bloku bez windy to ta wage mocno odczuwalam. Jak maly byl wiekszy to pod wieksza gorke juz mialam problem wjechac, wiec teraz gdzie planuje ten podescik dla synka z dwojeczka juz bym mnie podejchala.
 
reklama
Do góry