reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bank

Luxuorius

Moderatorka
Dołączył(a)
21 Listopad 2014
Postów
55 133
Miasto
Wągrowiec
czy ktoras pracuje pracowala w banku lub instytucji udzielajacej kredytow, pozyczek? potrzebuje info odnosnie splaty rat...zostaly mi dwie raty do konca i wczoraj i dzis probowalam to zaplacic, ale nie wchodzi nr konta, pisałam poprzez formularz do tego banku i dzwonili, ze nr konta jest ok i niewiadomo dlaczego nie mozna tego wplacic i dzwonilam tez do najblzszej siedziby i podobno te raty sie skonczyly..pytam sie jak, skoro place zgodnie z harmonogramem i mam jeszcze dwie do splaty...czy mozliwe jest, ze jak sie komus konczy umowa kredytowa to automatycznie zamyka sie ten rachunek i konto? znacie sie? mam czekac na odp z banku po niedzieli, ale chce wiedziec juz teraz...


tak mysle, ze koncowka nr konta do splat tych rat to nr umowy kredytowej a kazdy kredytobiorca ma swoj nr i moze rzeczywsicie te raty sie skonczyly i temu ten nr nie wchodzi hah
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chyba najlepiej będzie jeśli udasz się do Oddziału Twojego Banku (może mają placówkę w jakiejś Galerii i pracują w weekend) i tam zweryfikujesz problem i ewentualnie Bankier zrobi przelew na rachunek kredytowy. Wydaje mi się też, że bez Twojej dyspozycji, nie ma możliwości aby Bank zamknął Twój rachunek, ale może jednak w każdym Banku jest inaczej:)
 
Chyba najlepiej będzie jeśli udasz się do Oddziału Twojego Banku (może mają placówkę w jakiejś Galerii i pracują w weekend) i tam zweryfikujesz problem i ewentualnie Bankier zrobi przelew na rachunek kredytowy. Wydaje mi się też, że bez Twojej dyspozycji, nie ma możliwości aby Bank zamknął Twój rachunek, ale może jednak w każdym Banku jest inaczej:)
juz sie sprawa wyjasnila :biggrin2:
 
Do góry