reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

Ciekawa1234

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Marzec 2016
Postów
37
Nie wiem co mam o tym myśleć , w tam tym miesiącu miałam miesiączkę 2 razy , pierwsza 06.02 (skąpa) a druga 28.02 (normalna) i do teraz nie dostalam kolejnej . już przed ten miałam nieregularne ale to zawsze miałam cykle 35+ a w tam tym miesiącu zdarzyło się inaczej . wspolzyje z narzeczonym bez zabezpieczenia lecz nie kończy we mnie . do teraz nie mam miesiączki a bola mnie piersi od 2 tygodni, leci ze mnie biały śluz ,ból krzyża ,czasami ból jajnika ,wzdęty brzuch i zmiany nastroju . czy to może oznaczać ciążę ? I proszę napiszcie czy to waszym zdaniem ciąża bo test na pewno zrobię ale nie wiem na jaki wynik mam się przygotować dlatego napiszcie jak to wygląda według was .
 
reklama
Rozwiązanie
Odpisalam bo zasmiecasz forum notorycznie umieszczając wszędzie to pytanie, czasem pod taką nazwą tematu czasem pod inną.
Na wątki dla przyszłych mam również wchodzisz i wklejasz tam to pytanie, to nie jest normalne!

Każda pusze Ci to samo a ty dalej swoje. Ile można?




Do tego, nie w porządku jest, że dajesz innym negatywne oceny zupełnie bezpidstawnie! Ogarnij się dziewczyno!
Raz, że zakładasz wątek po raz kolejny, dwa piszesz na wątkach, które do tego nie są :(
Zrób betę czy test, tak jak Ci dziewczyny polecały i już. Będziesz wiedzieć. Każda z kobiet ma inne objawy ciąży.
 
Odpowiem też tu, żebyś na pewno przeczytała:

Przyznaj się, ile masz lat, bo ręce opadają.
Po pierwsze - rozumiem, że jak narzeczony nie kończy w Tobie, to nie ma szans na zajście w ciążę?
Super, szkoda, że spałaś na lekcjach WDŻ.
Po drugie - z opisanych objawów NIKT nie będzie Ci wróżył, czy to ciąża czy nie, najpierw test, później badanie z krwi, wróć i się pochwal wynikiem.

Jak Ci któraś napisze, że NA BANK NIE JESTEŚ W CIĄŻY, a okaże się, że jednak jesteś, to co? Zabijesz? Oskarżysz o kłamstwo? W drugą stronę tak samo...
 
Odpisalam bo zasmiecasz forum notorycznie umieszczając wszędzie to pytanie, czasem pod taką nazwą tematu czasem pod inną.
Na wątki dla przyszłych mam również wchodzisz i wklejasz tam to pytanie, to nie jest normalne!

Każda pusze Ci to samo a ty dalej swoje. Ile można?




Do tego, nie w porządku jest, że dajesz innym negatywne oceny zupełnie bezpidstawnie! Ogarnij się dziewczyno!
 
Rozwiązanie
Do góry