reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poziom beta hcg w 6 tc

Dołączył(a)
18 Kwiecień 2016
Postów
1
Zastanawiam się jaki miałyście poziom beta hcg w 6 tc (plus minus 3 dni) i jaki był jego przyrost po 48h? Mój poziom to 15,780 i martwię się że za mały....
 
reklama
Ja bety nie robiłam w ogóle...
Trzy dni po terminie z wieczornego moczu wyszły mi dwie kreski a potem co drugi dzień kreska była mocniejsza...

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Wszystko zalezy od tego kiedy byla owulacja. Jak silne jest cialko zolte. A przyrost po 48h ma byc okolo dwukrotny.
 
Witaj,

nie ma sensu porównywać poziomów beta hcg, bo raz, że laboratoria mają swoje normy a dwa, że widełki dla poszczególnych tygodni są bardzo szerokie. Bardziej niż sama wartość beta hcg istotny jest jej przyrost w czasie, no i oczywiście potem usg.

Powodzenia.
 
Zastanawiam się jaki miałyście poziom beta hcg w 6 tc (plus minus 3 dni) i jaki był jego przyrost po 48h? Mój poziom to 15,780 i martwię się że za mały....
Dziewczyny mówią dobrze :tak::tak:
Ważny jest przyrost ma rosnąć
A masz dobry
Ja jak robilam pierwsza kilka dni po tescie ta mialam 358 i wyliczylam sobie 4,5 tydzień a ciaza byla o wiele mlodsza sam poczatek bo w dniu testu beta na pewno byla mnijesza bo po implantacji wzrasta szybko i ten wynik mnie zmylil :) Po 4 dniach powtorzylam druga 1008 a po tygodniu od tej drugiej trzecia ponad 11 tysięcy:)
I nie licz juz tygodni bo jak dziewczyny mówią z dnia na dzien sie zmienia zwiększa ..:)
 
Ostatnia edycja:
Mam wrażenie, że ta beta czasem bardziej stresuje niż pomaga. Ja zrobiłam test 5 dni po terminie miałam 2 mocne kreski i umowilam się na wizyte. Ns usg w 6tyg był już dobrze widoczny pulsujacy zarodek i więcej nic mi nie było trzeba dla potwierdzenia ciąży :)
 
Ala jak stresuje?
Przecież jak rośnie to znaczy ze wszystko ok
Lekarze zalecają bete jak ktos przyjdzie wcześniej na usg i widać tylko pęcherzyk to lepiej bete zrobić czy rośnie
Niektórzy w 5 ,6 tyg widza pęcherzyk dopiero. .wiec dla własnego spokoju bete dobrze zrobić
 
reklama
Od 6000 juz się.nie podwaja...na tym etapie tylko usg.
Nie pamiętam swoich wartości na poczatku.ciąży ale wzrost po 48h.był 166%
 
Do góry