reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bolesne odparzenie szyi, uszek

Dołączył(a)
9 Maj 2016
Postów
3
Witam.
Z odparzeniem u mojej córki zmagam się już prawie 2 miesiące. Nie pomaga Penaten, sukokrem, przemywanie woda, mączka ziemniaczana. Wczoraj wykąpałam mała z odrobina oliwki dla dzieci. A dziś szyja wygląda okropnie.
DSC_0001.JPG
 

Załączniki

  • DSC_0001.JPG
    DSC_0001.JPG
    27,3 KB · Wyświetleń: 23 597
reklama
spróbuj tormentiol lub alantan plus maść jeśli w ciągu paru godzin nie zadziała jedź do lekarza efekty w postaci złagodzenia zaczerwienienia powinny być widoczne po ok 2-3 godzinach kąp ją albo w krochmalu
 
Witam.
Z odparzeniem u mojej córki zmagam się już prawie 2 miesiące. Nie pomaga Penaten, sukokrem, przemywanie woda, mączka ziemniaczana. Wczoraj wykąpałam mała z odrobina oliwki dla dzieci. A dziś szyja wygląda okropnie.
Zobacz załącznik 756973

Jak najszybciej udaj się do lekarza! To grozi zakażeniem bakteryjnym i groźnymi powikłaniami. Jest możliwe, ze to jest bardzo silny odczyn alergiczny. Bardzo proszę nie czekaj już tylko pędź!
 
W faldkach i zgięciach to się AZS często ujawnia (możliwe że na tle alergicznym). Jestem w szoku, że zamiast iść do lekarza szukasz pomocy w internecie :/
 
Bylas u lekarza? Ja zmagam sie ponad miesiac raz bylo lepiej a na erugi dzien rozognione. Tormentiol niedawsl rady pediayra "cudowna" kszala mi kupic sobie cos w aptece pfff.... w poniedzialek zmienilam przychodnie i lekarza mala dostala masc na recepte na zmiane z alantanem. Juz jest lepiej [emoji4][emoji5] polecam madrych pediatrow.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Jak najszybciej udaj się do lekarza! To grozi zakażeniem bakteryjnym i groźnymi powikłaniami. Jest możliwe, ze to jest bardzo silny odczyn alergiczny. Bardzo proszę nie czekaj już tylko pędź!
Tak okazało się, że oliwka zapchała pory, które wyjątkowo ciepłej nocy nie mogły oddychać. lekarz kazał przemywać czarną herbatą i stotować maścią chłodzącą
 
W faldkach i zgięciach to się AZS często ujawnia (możliwe że na tle alergicznym). Jestem w szoku, że zamiast iść do lekarza szukasz pomocy w internecie :/
Owszem musiałam, ponieważ lekarz w przychodni do której uczęszczam powiedział, że mam czekać do następnego dnia.
 
reklama
reklama
Do góry