reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gryzienie u 3 latka

Kamila.801

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Kwiecień 2016
Postów
209
Co zrobić żeby 3 latek przestał gryźć w przedszkolu. robi to dzień w dzień i tylko w przedszkolu niepożądane tłumaczenie kary... Pomocy bo ja już niewiem co robić

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co zrobić żeby 3 latek przestał gryźć w przedszkolu. robi to dzień w dzień i tylko w przedszkolu niepożądane tłumaczenie kary... Pomocy bo ja już niewiem co robić

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Hm... A rozmawiałaś z nim? Pytałaś go dlaczego gryzie? Pytałaś panie w jakich sytuacjach gryzie? Jak panie reagują, gdy gryzie?
 
Mówi niewiem... A panie mam mówią że już niewiedza co robić

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Najprościej powiedzieć "nie wiem co robić", ale trzeba się zastanowić dlaczego tak robi i w jakich sytuacjach. Powinnaś poprosić panie, żeby go poobserwowały w jakich sytuacjach gryzie...
A dużo mówi Twój synek? Umie wyrażać emocje? Umie opisać swoje emocje, np. Powiedzieć, że jest mu smutno czy coś mu się nie podoba?
 
Dość dużo mówi. Panie twierdzą że gryzie bez powodu. Jak na chwilę odwroca od niego oczy to wtedy. On wie że źle zrobił przeprasza obiecuję że niebedzie ale później jest znowu to samo... Przyznaję nigdy nikogo tak nie ugryzł tylko w przedszkolu... Ogólnie jest pobudzenie dzieckiem i zawsze biega zawsze go pełno ale z kadry to gryzienie...

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moim zdaniem próbuje zwrócić na siebie uwagę. ... przynajmniej z twojej ostatniej wypowiedzi ... w momencie kiedy na niego nie patrzą nie zajmują się nim ... gryzie

W domu jestesviw tylko dla niego w przedszkolu musi się dzielić uwaga pan z innymi dziećmi ... najwidoczniej nie umie sobie z tym poradzić ....
 
reklama
Aria1010 ma rację, w przedszkolu jest jednym z wielu i tu może być problem. A wyszły mu już wszystkie zęby? Może jakaś piątka jeszcze się ostała i teraz daje znać o sobie?
 
Do góry