reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 ciaza po cesarce

kinga30

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Czerwiec 2016
Postów
15 240
Mam pytanie. Ile czasu po 2 cesarkim cieciu mozna zajsc w 3 ciaze zeby bylo bezpiecznie? Slyszalam ze juz po pol roku ale troche mi sie to wczesnie wydaje. Druga teza mowi ze przynajmniej 2,3 lata. A Wy jak myslicie? Moze macie doswiadczenie
 
reklama
Afrodyta nie mialam chyba. Pp pierwszej cesarce bylam bardzo dobrze zszyta wogole prawie nie bylo widac tej gblizny, po drugiej zrobily mi sie krwiaki ale szybko zeszly teraz nie odczuwam zadnych dolegliwosci jestem 14 miesiecy po
 
Afrodyta ja zaszlam w druga ciaze rok i cztery miesiace po pierwszej cc. Drugiego synka urodzilam w 33 tc z powodu rozejscia macicy i odklejenia lozyska. Tak wiec jednym pol roku wystarczy,inni potrzebuja dwoch lat- to sugestia mojego gina. A inne musza miec jeszcze wiecej czasu. Mysle, ze najlepiej pogadac o tym z ginem.Moze niech zrobi usg blizny czy jakies inne badania moze sa... To jest indywidualna sprawa i my niestety nie mozemy zawyrokowac przez neta:(
 
ja zaszłam w drugą ciążę pół roku po CC. Nie powiem że mój gin był zadowolony bo wcześniej mówił mi żebym min rok trzeba poczekać. Na szczęście ciąża zdrowa i zakończona cieciem w39tc.
Myślę że po dwóch cc najlepiej z rok się wstrzymać. Bardziej dla samego zdrowia i żeby organizm sam do siebie doszedł na spokojnie. Tylko wiecie jak jest jedna kobiecie która zajdzie po pol roku nic nie będzie, a inna poczeka i zajdzie nawet 4lata i może być ciąża z powikłaniami.
 
Wlasnie tego sie boje. Druga ciaze przeszlam z problemami mimo lezenia urodzilam w 35 tc nie wiem co sie do tego przyczynilo moze to ze sie porzadnie rozchorowalam w ciazy. 2 cesarke mialam po 5 latach wiec odstep byl. Mialam skurcze od 25 tygodnia.Pierwsza ciaza tez z problemami ale innymi corka urodzona o czasie.
 
Do góry