reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Krakowie

Który termin spotkania w Krakowie odpowiada Ci najbardziej

  • 1-15 lipiec

    Głosów: 4 66,7%
  • 16-31 lipiec

    Głosów: 0 0,0%
  • 1-15 sierpień

    Głosów: 3 50,0%
  • 16-31 sierpień

    Głosów: 6 100,0%

  • Wszystkich głosujących
    6

Antiope

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Październik 2006
Postów
11 228
Dziewczyny z racji tego, że jest nas tu sporo z Krakowa i okolic na wątku zamkniętym pojawił się temat spotkania grudniówek w Krakowie (oczywiście również ze starszymi dzieciakami jeśli któreś takowe posiadają i chcą je zabrać). Pytanie tylko kiedy. W związku z tym wrzucam tu ankietę i chętne do udziału w spotkaniu proszę o głosowanie. Ankieta będzie aktywna przez tydzień. Później nie będzie już możliwości dodania głosu, także jeśli już macie jasno określone wakacyjne plany to głosujcie od razu. W ankiecie można zaznaczyć więcej niż jedną opcję, jeśli komuś odpowiada więcej terminów.
 
reklama
dodam ze ankiety przez app nie widac. trzeba otworzyc w przegladarce.
dodatm tez ze w drugiej polowie lipca sa SDM w Krakowie wiec lepiej:)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O widzicie, ja nawet nie wiedziałam, że w tel. n ie widać, bo ja tylko z kompa korzystam. Faktycznie w II połowie lipca SDM, więc to nie najlepszy termin na spotkanie.
 
reklama
Dobra, niewiele ta ankieta wyjaśniła. Wiemy tylko, że odrzucamy 2 połowę lipca z powody SDM, a z niewielką przewagą najbardziej pasuje nam 2 połowa sierpnia. To może teraz tak. Zgłaszajcie się kto planuje być i napiszcie, czy wchodzą u Was w grę dni powszednie, czy tylko weekendy.
 
Do góry