reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga niemowlaka

eMa87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Sierpień 2016
Postów
399
Witajcie! Jestem tu nowa mam termin na 9.09 moja położna oceniła ze mój synek będzie ważyć 3 kg. Trochę się martwię ze to malo jak na chłopca :/ mój mąż ważył 3,4 ja 3,5. Dodam jedynie ze ja jestem wysoka za dużo nie przytyłam w ciąży bo jakieś 10 kg. (Pilnowałam sie haha :)) ile ważyły wasze maluchy? :)
 
reklama
3 kg to normalna waga. Ja jestem mama dużych dzieci dziewczynki 3900 i chlopca wczesniaka 35 tydz 3090
 
Moja córeczka całą ciążę ważyła ciut za mało według mojego lekarza prowadzącego, za to w ostatnim miesiącu nagle zaczęła bardzo przybierać :) Niestety skutkiem tego jest cały brzuch w rozstępach :D Jej waga urodzeniowa to 3,250kg :) Na pewno i twój maluszek jeszcze przybierze o ile nie planuje wcześniejszej wyprowadzki a nawet jeśli to i tak na pewno nie masz czym się martwić bo taka waga jest w normie :)
 
Witajcie! Jestem tu nowa mam termin na 9.09 moja położna oceniła ze mój synek będzie ważyć 3 kg. Trochę się martwię ze to malo jak na chłopca :/ mój mąż ważył 3,4 ja 3,5. Dodam jedynie ze ja jestem wysoka za dużo nie przytyłam w ciąży bo jakieś 10 kg. (Pilnowałam sie haha :)) ile ważyły wasze maluchy? :)
 
Pierwsza dzidzia 3525 kg 58cm
Kuzynka wie dziewczynki jedna 4000 druga 5600 :p
A koleżanka 2600.
Nie ma reguły, może będzie drobniutki, nie martw się, jeszcze będziesz miała co nosić :p
 
Cześć Ema87,

Nie przejmuj się z ta waga niemowlaków to nie prawda ze czym większa to to lepiej . Ja jak się urodziłem to ważyłem 2650 w terminie i wyrusz ze mnie nie mały facet 180cm 85 kg , Moja pierwsza córcia 2900 a druga 2600 . Wszyscy z masa przy minimum skali albo ponizę a wzrost prawie w górnej granicy Michalinka ma prawie 4 mc a wazy prawie 5 kilo i ma 70cm a niektóre niemowlaki po 9 kg smoki na mleku modyfikowanym nawet nie wyglądają jak ludzie tylko napompowane pasza indyki . Karm piersią i nie daj tuczyć malucha na sile by dorównać skali w usa . Sama wiesz jak wyglada tamto społeczeństwo
 
Mój synek ważył 3360 g i 54 cm. Nie wydaje mi się żeby u Ciebie waga synka była kiepska. Dzieci rodzą się różne. Ważne jest przybieranie na wadze jak już maluch jest na świecie.
 
Waga jest dobra, nie przejmuj sie:-) ja jestem w 30 tygodniu ciazy i moj brzuszkowy synek wazy juz 2kg gdzie jedna Pani doktor mowi juz o makrosomii plodu i straszy konsekwencjami urodzenia tak duzego dziecka. Dwoch lekarzy przewiduje ze synek urodzi sie z waga 4-4.5kg.
 
reklama
Do góry