reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga kreska?

Dołączył(a)
3 Wrzesień 2016
Postów
5
Witam wszystkich, potrzebuję porady bo już sama nie wiem co o tym myśleć. Okres spóźnia się już tydzień, a cykle mam zwykle regularne średnio co 27 dni. Robilam juz jeden test 4 dni po terminie miesiączki ale wyszedł negatywny, dzisiaj rano zrobiłam kolejny i... no właśnie. Nie mam pojęcia czy to może byc cień drugiej kreski czy może to jest kreska fabryczna? Nie zauwazylam takiej na poprzednim teście a jest ona widoczna pod światło. W tym momencie nie mam możliwości zbadania krwi i dlatego proszę was o poradę :)

Link do: Grafika na iFotos.pl
 
reklama
Tak ja bym spróbowała innego producenta za 1-2dni ale z tego zdjęcia to raczej nie jest kreska ciążowa choć bywa że jest się w ciąży a test wychodzi negatywnie! To w drugą stronę prawie się nie zdarza jedynie ( że kreska wyjdzie a ciąży nie ma)
 
Dziękuję wam za odpowiedzi, dzisiaj poszukam testów innego producenta bo te dwa co robiłam były od jedynego dostępnego w mojej okolicy (nie mieszkam w PL). Na nic sie nie nastawiam bo planów nie było ale wiecie, im dłużej się o tym myśli to później jednak przykro kiedy @ nadchodzi :D pozdrawiam :)
 
Ja osobiście nic nie widzę ale jak dalej nie masz @ to spróbuj test innego producenta tak jak radzą dziewczyny
 
Może być błąd testu lub za dużo moczu. Mi pierwszy test nawet nie pokazał jednej kreski, drugi dałam za dużo moczu a w trzecim było już widać wyraźną kreskę. Ewentualnie nie jesteś w ciąży. Lub jest to wczesna ciąża i hormon jeszcze nie wykrywalny na teście. Spróbuj zrobić znów test i daj znać :)
 
Może być błąd testu lub za dużo moczu. Mi pierwszy test nawet nie pokazał jednej kreski, drugi dałam za dużo moczu a w trzecim było już widać wyraźną kreskę. Ewentualnie nie jesteś w ciąży. Lub jest to wczesna ciąża i hormon jeszcze nie wykrywalny na teście. Spróbuj zrobić znów test i daj znać :)

Haha no tak, szanse 50/50 :D ale za duzo moczu? Hmmm nie pomyslalabym :) dzisiaj poszukam innych testów, jesli @ sie nie zjawi to będę dalej próbować :)
 
Haha no tak, szanse 50/50 :D ale za duzo moczu? Hmmm nie pomyslalabym :) dzisiaj poszukam innych testów, jesli @ sie nie zjawi to będę dalej próbować :)
Oj tak jeśli da się za dużo moczu to druga kreska może się rozmazać lub nawet nie pojawić bo barwnik zamiast zabarwić kreskę rozlewa się pod paskiem kontrolnym :) wiem z własnego doświadczenia ;) trzeba dać dokładnie tyle ile pisze na opakowaniu. Testy robiłam w lipcu.
 
reklama
Mi w drugiej ciąży pierwszy test wyszedł taki cień cienia potem robilam za 4 dni i kreska już była mocniejsza łącznie zrobiłam 4 testy w każdym następnym kreske było coraz lepiej widać☺
 
Do góry