reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy się w końcu udało?

Dołączył(a)
12 Wrzesień 2016
Postów
8
Miasto
Seevetal
Witam.
Od jakiegoś czasu z partnerem staramy się o dzidziusia. Sytuacja wygląda następująco :
3 i 4 września kochaliśmy się bez zabezpieczenia, były to moje dni płodne ( wg kalkulatora dni płodnych ), a 4 września miałam owulacje. Od wtorku 6 września źle się czuję, tzn mam zawroty głowy, jestem rozdrażniona, mam zgagę ( choć nigdy nie miałam ) i większy apetyt - jem po nocach, mam problemy ze snem i do tego wszystkiego gęste biało - szare upławy. W piątek 9 września robiłam badanie krwi na poziom HCG i wyszło mi 2 mlu / ml. Dzisiaj dla pewności idę powtórzyć badanie czy poziom wzrasta.
Dodam iż mam już dwie córki ( 10 i 6 lat ), o ciążach dowiedziałam się dopiero w 8 i 6 tygodniu i przechodziłam je bezobjawowo.
Chciałam się podpytać Was czy jest możliwość, że w końcu nam się udało? Czy nie potrzebnie się nakręcam?
Ania
 
reklama
Każda ciąża jest inna.
Beta hcg powyżej 5 oznacza ciążę.
Jak dla mnie zdecydowanie za wcześnie na takie objawy;)
Jak nie dostaniesz okresu to zrob test bo tutaj nic nie wskuramy
Powodzenia
 
Objawy podobne ale dopiero od dnia spodziewanej miesiączki... ciągle zmęczenie zawroty głowy brak apetytu... I się zaczęło 3 miesiące siedziałam pół na pół na łóżku i w łazience zero jedzenia trudności w piciu... 13 kg mniej w trzy miesiące... ale to wszystko mało ważne dzisiaj mam piękna mądra biegająca po całym mieszkaniu 10- miesięczna córeczkę... kocham ją nad życie... nie bije się porodu myśląc o kolejnej ciazy boje się samej ciazy z kobiety niesamowicie aktywnej stałam się wrakiem człowieka ciągle skierowania do szpitala... czekanie na kogoś ze wróci z pracy i do łazienki zaprowadzi....
 
Każda ciąża jest inna.
Beta hcg powyżej 5 oznacza ciążę.
Jak dla mnie zdecydowanie za wcześnie na takie objawy;)
Jak nie dostaniesz okresu to zrob test bo tutaj nic nie wskuramy
Powodzenia
Okres mam dostać planowo 16 września. Dzisiaj rano myjąc zęby myślałam, że głowa do muszli mi wpadnie ;) Czuję się strasznie zmęczona - co po mnie widać niestety. Dzisiejsze badanie HCG wyszło 2.1 mlU/ ml czyli nieznacznie wzrosło od piątku. Oszaleje. Pozostaje trzymać kciuki i czekać ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry