reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to możliwe?

Dołączył(a)
13 Wrzesień 2016
Postów
2
Witam,
kochałam się z partnerem w 8 dniu cyklu, czyli teoretycznie były to dni niepłodne, on skończył we mnie. 2 dni później zauważyłam lekkie plamienie (były to dwie czerwone kropki krwi), żadnego bólu czy lekkich skurczy. Kolejnego dnia wstałam rano bardzo osłabiona, temp. ciała wynosiła 37,3 aż do wieczora, dzisiaj rano spadła do 36,8 stopni i czuję się w miarę ok. Czy jest to możliwe, aby doszło do zapłodnienia? za 2 dni idę do ginekologa, czy będzie on w stanie już stwierdzić czy ewentualnie do czegoś doszło?
 
reklama
no a dlaczego by nie mozliwe??? seks byl bez zabezpieczenia i tyle a poza tym nie wiesz czy to dni plodne byly czy nie.. w ktorym teraz dniu cyklu jestes?
 
Kiedy masz owulacje ?
Plemniki żyją nawet do 5 dni ...



wff2krhmvaem9yip.png


KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
TYNKA 14.09 - podgląd kropczeków [emoji171][emoji170]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Nie no nie wytrzymie.....
Zapłodnienie w 8 dniu cyklu moim zdaniem raczej za wcześnie aczkolwiek mozliwe ale za wcześnie na jakiekolwiek objawy
Kurde objawy dwa dni po współżyciu
Nie wiem na jakim świecie żyjesz. ...

Kurde musialam bo rozwalaja mnie t tematy tak samo jak mierzenie temperatury. .:p
I tak samo jak mówią dziewczyny plemnik może przeżyć i licz się z tym jak się nie zabezpieczasz..
 
Ostatnia edycja:
Nie no nie wytrzymie.....
Zapłodnienie w 8 dniu cyklu moim zdaniem raczej za wcześnie aczkolwiek mozliwe ale za wcześnie na jakiekolwiek objawy
Kurde objawy dwa dni po współżyciu
Nie wiem na jakim świecie żyjesz. ...

Kurde musialam bo rozwalaja mnie t tematy tak samo jak mierzenie temperatury. .:p
I tak samo jak mówią dziewczyny plemnik może przeżyć i licz się z tym jak się nie zabezpieczasz..
Olcia jeszcze masz siłę komentować☺ bo moja już się wyczerpała☺
 
Powiem tak: wszystko jest możliwe... ja zaszłam w ciąży gdzie uprawiałam sex może ze 3-4 razy i to za każdym razem w gumce mało tego nie kochałam się wogóle w dni płodne. Teraz leci mi 20 tydzień. Niemożliwe? a jednak!
 
Powiem tak: wszystko jest możliwe... ja zaszłam w ciąży gdzie uprawiałam sex może ze 3-4 razy i to za każdym razem w gumce mało tego nie kochałam się wogóle w dni płodne. Teraz leci mi 20 tydzień. Niemożliwe? a jednak!
Skoro zaszlas to chyba musiałaś mieć dni płodne. .po prostu plemniki przetrwały
Po drugie nie wyliczysz zawsze owu co do dnia ja sie stralam o dzidzie 8 marca i potem opuściłam a okazalo się ze owu byla kolo 20 ! I pach szczęście mialam :)
Po trzecie tu tez chodzi o objawy no kurde jak można miec objawy dwa dni po współżyciu nie przesadzajmy ...
Z gumka nie wiem jak to możliwe chyba ze jakas ferelna byla;)
 
reklama
praktycznie objawy miałam bardzo wcześnie ale nie kojarzyłam ich z ciążą, myślałam że jestem poprostu chora. o ciąży powiadomił mnie lekarz na usg jamy brzusznej (musieli sprawdzić układ moczowy bo sikałam non stop). Ciąża była naprawdę dużym zaskoczeniem
 
Do góry