reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Katar u maluszka

Dołączył(a)
28 Czerwiec 2016
Postów
8
Cześć moja trzy miesięczna córeczka ma katar próbowałam go wyciągnąć zwykłą gruszką ale nie zdaje to egzaminu. Czy macie jakieś skuteczne sposoby aby oczyścić nosek?
 
reklama
Ja polecam zakropić nosek wodą morską np. Nosefrida(jest bez gazu więc nie wchodzi zbyt głęboko do noska) i odwrócić dziecko na brzuch, większość sama wyleci a jak nie to można wyciągnąć asporatorem resztę.
 
Ja polecam zakropić nosek wodą morską np. Nosefrida(jest bez gazu więc nie wchodzi zbyt głęboko do noska) i odwrócić dziecko na brzuch, większość sama wyleci a jak nie to można wyciągnąć asporatorem resztę.
O właśnie u mnie woda morska też się sprawdza☺ tylko ja stosuje ringosol
 
Problem miałam z Bratanica i mamusia ode mnie z forum poradziła kupić aspirator do odkurzacza. Kosztuje w granicach 50Zl jest rewelacyjny.
Plus woda morska i na gardełka tantum verde
 
Ja akurat również stosuję gumową gruszkę. Uważam, że jest najlepsza i niezawodna. Ale pamiętaj, że katar musi potrwać. Nie da się go tak od razu zlikwidować
 
Ja pryskam nosek wodą morską (w aptece pomogą Ci i doradzą jaką wybrać) a po chwili wydzielinę wyciągam aspiratorkiem do nosa, typu Frida czy Kin. Nie jestem przekonana do tego pod odkurzacz i raczej się nie przełamie.
 
U nas egzamin zdaje psiknięcie wodą morską i aspirator Frida :) choć ostatnio poszłam kupić nową fridę i dostałam aspirator kin, niby identyczny w użyciu a ma lepszą bo silikonową końcówkę no i cena jest niższa :)
 
reklama
Ja najpierw miałam aspiratory zwykłe,teraz zaopatrzyłam sie w ten do odkurzacza.Zobaczymy co się lepiej sprawdzi.No i woda to podstawa.
 
Do góry