reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To już pół roku.

Dołączył(a)
1 Październik 2016
Postów
10
Cześć dziewczyny, jestem na tym forum po raz pierwszy.Widzę tylko przestarzałe wpisy marcóweczek, może jest wsród nas jeszcze ktoś spragniony pogaduch po poł roku pampersowania ;)?


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O sobie mogę powiedzieć, że to już z górki (chyba ;))..Mała zadowolona, prawie już sama siedzi, wcina hippa i jest mega pocieszna..Wścieka się jak ma leżeć na brzuchu i to chyba był mój błąd, że za mało ją kładłam. Bo darła się ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mała nie ma jeszcze zęba, ale chyba coś zaczyna się dziać.Zastanawiam się czy i co mogłabym jej dać co by przyniosło ulgę..Kiedyś dawało się piętkę chleba.. hm..czy mogę dać już teraz skoro ona nie ma jeszcze zęba..? Znacie jakieś triki może? A co z chrupkami kukurydzianymi..?Podobno obklejają zęby (których nie ma..;)) i powodują próchnicę..


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy starszą dzidzie, ale jeśli chodzi o skórkę chleba i chrupki, ja dawałam szybko, chyba jak miała niecałe 5miesiecy. Dzięki temu nauczyła się szybko gryźć :). Zawsze byłam przy niej jak dawałam coś do jedzenia.
 
My mamy starszą dzidzie, ale jeśli chodzi o skórkę chleba i chrupki, ja dawałam szybko, chyba jak miała niecałe 5miesiecy. Dzięki temu nauczyła się szybko gryźć :). Zawsze byłam przy niej jak dawałam coś do jedzenia.
NaNa8, dziękuję za radę.Więc wypróbję na początek ze skorką od chleba.
Szczerze mówiąc to mała do tej pory leci na słoiczkach jeżeli chodzi o obiadki i kaszce jaglanej hippa.No i mleku.
Nie mialam odwagi dawac czegos innego, ze sie zadlawi.
Zastanawiam się co zacząć dawać do rączki..chleb, chrupki, macie jeszcze jakies fajne pomysły?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój mały ma 17 miesięcy jest wczesniakiem z 35 tyg. Ja nie dawalam szybko dopiero jak skonczyl 9 miesięcy chrupki, 10 miesięcy chleb zęby mu szybko wyszły bo brakuje nam tylko 3 piątek gryzie wszystko super potrafi wciągnąć w ciągu dnia 4 skibki chleba☺ na dziasla dawalam gryzaki. Na brzuszku też nie lubił leżeć zresztą tak samo jak corka 6 lat już teraz. Jak ich kladlam na brzuch to się obracali na plecy i później siadali. Córka usiadła jak skończyła 6 msc, synek 7
 
Do góry