reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból jajnika - początek ciąży?

Dołączył(a)
10 Październik 2016
Postów
2
Hej :) Piszę pierwszy raz na tym forum, gdyż od niedawna myślimy o dziecku. W sierpniu odstawiłam tabletki. We wrześniu jakoś 4 dni przed spodziewanym okresem współżyliśmy pierwszy raz bez żadnego zabezpieczenia. Okres dostałam normalnie. Trwał 4 dni, ból brzucha był standardowo. I od tego okresu również klika razy kochaliśmy się bez zabezpieczeń. Natomiast teraz od 3 dni pojawił się ból jajnika, a naprawdę nie pamiętam kiedy mnie bolał. Jeśli to się zdarzało to było chwilowe a tu już 3 dni. Od tygodnia również najchętniej bym spała cały dzień (może to tez przez ta jesienną pogodę). A wczoraj pojawił się może nie tyle co ból a bardziej swędzenie mrowienie( nie wiem jak określić) w okolicach brodawek. Może jestem nakręcona na ciąże dlatego mam już wszystko podłączam pod ciąże, ale wczoraj zrobiłam test (natomiast w ciągu dnia) i wyszedł negatywny.
Piszę tutaj bo wiem że testy nie są 100 proc. jeśli jest robiony po kilku dniach. Czytałam że ból jajnika może być objawem wczesnej ciąży. Wiec proszę o odpowiedź jak wy myślicie? Czy bądź po ilu dniach od współżycia objawy ciąży moga się pojawić?

Pozdrawiam
 
reklama
Samo zapłodnienie trwa bodajże od 4-14dni. Zrób test jeszcze jeden, ale z rana.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Naprawdę nie ma co się nakręcać i szukać na siłę objawów ciąży, ma być to będzie .. A jeżeli ból jajnika jest uciążliwy to wybierz się do lekarza
 
No właśnie a kiedy mialas ostatnia miesiączkę? ? Lub kiedy powinnas dostać?
Zrob betę z krwi albo powtorz test
Wydaje mi sie ze beta lepsza szybciej da Ci odpowiedz bo jak chce sie ciąży to wszystkie objawy odrazu kojarzy się z ciążowymi a bol jajnika moze być a nie musi:)
 
No właśnie a kiedy mialas ostatnia miesiączkę? ? Lub kiedy powinnas dostać?
Zrob betę z krwi albo powtorz test
Wydaje mi sie ze beta lepsza szybciej da Ci odpowiedz bo jak chce sie ciąży to wszystkie objawy odrazu kojarzy się z ciążowymi a bol jajnika moze być a nie musi:)
Okres miałam 27.09. Jutro ide do lekarza bo ten ból już jest od soboty cały czas. Zobaczymy co bedzie :-) ale dzieki za odp. Bo faktycznie człowiek jak tak dużo myśli to sie nakręca.
 
Ja obstawiam nieunormowane hormony po zaprzestaniu stosowania antykoncepcji. Ruszyła owulacja i stąd te bóle jajnika.
Ale skoro był seks bez zabezpieczeń - nie można wykluczyć ciąży
 
reklama
Ja jak starałam się z mężem o dzidzię to co miesiąc wg moich objawów byłam w ciąży ;) nakręcałam się aż w końcu po 2 latach odpuściłam i zaszłam w ciążę. Ja bym jeszcze poczekała do miesiączki czy się pojawi czy nie, bo nawet jeśli była byś w ciąży to przypuszczam, że może jeszcze być nic nie widać
 
Do góry