reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mała porada?

Dołączył(a)
10 Październik 2016
Postów
8
Spóźnił mi się 1 dzień okres, no i w sumie trwał nie całe 1,5dnia i od skończenia "okresu/plamienia" mam (już od ponad tyg) lekko brązowy śluz czasem widać odrobinę czerwieni
 
reklama
To zrób bete albo test na co czekasz ?
Nie zabezpieczalas sie? Moze to byc plamienie z zapłodnienia albo skapa miesiączka
Ciąża biochemiczna
 
Ostatnia edycja:
Oj grypsko się przypalentalo?:(
Angina:( ale dostałam antybiotyk i chyba zadzialal bo gorączka zeszła i już całkiem nieźle funkcjonuje☺ ale chorobsko szaleje u mnie w domu, najpierw mi córka z przedszkola przyniosła katar, katar jej przeszedł to kaszle. Także dzisiaj byłam ze sobą u lekarza jutro idę z córka.
 
Angina:( ale dostałam antybiotyk i chyba zadzialal bo gorączka zeszła i już całkiem nieźle funkcjonuje☺ ale chorobsko szaleje u mnie w domu, najpierw mi córka z przedszkola przyniosła katar, katar jej przeszedł to kaszle. Także dzisiaj byłam ze sobą u lekarza jutro idę z córka.
Tantum verde dobre na gardło:)
No i dobrze ze antybiotyk pomógł:)
Mnie na szczęście w ciąży omijaja choróbska odpukać bo slabo z leczeniem w ciąży :/
Wracajcie kobietki do zdrowka:*
Zeby mały nie zalapal nic:*
 
reklama
Tantum verde dobre na gardło:)
No i dobrze ze antybiotyk pomógł:)
Mnie na szczęście w ciąży omijaja choróbska odpukać bo slabo z leczeniem w ciąży :/
Wracajcie kobietki do zdrowka:*
Zeby mały nie zalapal nic:*
Słabo chociaż jaw ciąży zjadłam dwa antybiotyki nie było innego wyjścia. Mały już mi też zaczyna katarzyc
 
reklama
Do góry