reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród na SIEMIRADZKIEGO w Krakowie

Witam mamuśki! Przygotowuję się do pierwszego porodu, bardzo się boję!)
Chcę naturalne porody, i dlatego wybralam szpital na Siemiradskiego. Prosze powiedziec o swoim doświadczeniu urodzenia w tym szpitalu w roku 2016.
Jaką lepiej wybrać położna, jest pani:
Jolanta Franczak
Olimpia Palyga
Danuta Mazur
Zofia Wec
:)
 
reklama
Ja rodzę niedługo, w ciągu miesiąca. Prawdopodobnie w Siemiradzkim. Nie planuję wynajmować położnej. Zobaczymy, jak będzie! Z kim rozmawiam na żywo ze znajomych o porodzie tam właśnie, to mają bardzo dobre opinie.
 
Ja rodzę niedługo, w ciągu miesiąca. Prawdopodobnie w Siemiradzkim. Nie planuję wynajmować położnej. Zobaczymy, jak będzie! Z kim rozmawiam na żywo ze znajomych o porodzie tam właśnie, to mają bardzo dobre opinie.
Będziemy czekać na Panią opinię po urodzeniu. Przeczytałam opinie na temat poloznych na znanylekaz (Jolanta Franczak, Olimpia Palyga, Danuta Mazur), wszystkie świetne. Życzę dobrego porodu!
 
Rodziłam córcie w tym szpitalu,jak najbardziej polecam!Miałam cesarskie cięcie ze względu na położenie małej.Opieka rewelacyjna zarówno na poopoeracyjnym jak i na położniczym.Personel kompetentny,służący pomocą.Czysto,jedzenie smaczne.Zaznaczam że za nic nie zapłaciłam,a traktowana byłam z równą dbałością jak wszystkie inne pacjentki.Naprawde polecam!
 
Witam,

jestem nowa na tym forum.
Będę wdzięczna za taką opinię: czy któraś z rodzących Pań miała wrażenie, że kobiety, które mają wykupione pakiety, położną lub lekarza są lepiej traktowane i tylko one mają dobre opinie o tym szpitalu?

Czy kobieta, która nie planuje kupowania pakietu, itp. powinna w ogóle brać pod uwagę rodzenie w tym szpitalu?
Dziękuję za opinie
 
Witam,

jestem nowa na tym forum.
Będę wdzięczna za taką opinię: czy któraś z rodzących Pań miała wrażenie, że kobiety, które mają wykupione pakiety, położną lub lekarza są lepiej traktowane i tylko one mają dobre opinie o tym szpitalu?

Czy kobieta, która nie planuje kupowania pakietu, itp. powinna w ogóle brać pod uwagę rodzenie w tym szpitalu?
Dziękuję za opinie

Zastanawiając się nad tym szpitalem też myślałam jak to z tym iest.Ja nie zapłaciłam za nic,położnej nie potrzebowałam bo miałam cc ze wskazania,ale za nic innego też nie zapłaciłam i naprawde polecam bo i lekarze i położne na wysokim poziomie.I zarówno na oddziale pooperacyjnym jak i poporodowym położne na każde życzenie,lekarze też do dyspozycji.Byłam na sali z czterema dziewczynami,dwie po sn i też za nic nie płaciły a każda z nas była pod super opieką.Z mojego doświadczenia nie ma się czym przejmować jesli nie chcesz płacic
 
Dziewczyny macie jakieś świeże informacje na temat Siemiradzkiego właśnie mam niedługo tam rodzic i nie wiem co zrobić poród naturalny boję się trochę po przeczytaniu waszych opini
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Chciałam odnowić wątek o dawno nikt nic nie pisze.
Może któraś rodziła niedawno na Siemiradzkiego i podzieli się opinią.
Ja miałam tam cc w 2008. Wszystko było w porządku. Opieka poporodowa ok tylko dokarmiali mi syna i potem ciężko było z naturalnym karmieniem.
Teraz termin a koniec czerwca i zastanawiam się gdzie rodzić. Będę wdzięczna za jakieś informacje.
Może ktoś też rozważa poród w tym szpitalu?
Pozdrawiam
 
Do góry