reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wesele i 6/7 mc ciąży mamusie pomóżcie :)

Dołączył(a)
25 Październik 2016
Postów
10
Mamusie, idę na wesele koniec grudnia, będę akurat miała za sobą 6,5 mca ciąży, jest to moje drugie dziecko i brzuszek rośnie mi szybciej, ale już nie z kreacja mam problem a z bladoscia skóry.. sukienkę mam odkrywająca ramiona dekolt, kupilam latem na inne wesele ..mierzylam ją dziś i taka bladziutka wyglądam nie zbyt ładnie, poradzićie co zrobić bo specjalnie innej nie chce kupować szkoda kasy..Solarium, samoopalacze wiem że to kiepski pomysł :/ poradzićie coś?
 
reklama
solarium na pewno odpada. Samoopalacze może i nie zaszkodzą ale po co? Ja bym się tam bladością nie przejmowała wcale...
 
Może po prostu dokupić jakieś bolerko, aby zakryło ramiona?

Mam do tego marynarkę taka krótka ale wiem, że nawet delikatne tańce sprawia że będzie mi gorąco i będę musiała ja ściągnąć, na nogi rajstopy też takie lekko opalone a u góry blada :/ nie wiem co tu zrobić..
 
A jesteś pewna, że za 2 miesiące zmieścisz się w sukienkę? ;)

Tak :) akurat taki model że odcinana pod biustem i luzno puszczona do kolana z dłuższym tyłem, kupując ja karmiłam cycem i biust był duży tak jak teraz będzie podobnie, tylko że wtedy było lato i chcąc nie chcąc byłam ładnie opalona do niej.
 
reklama
Do góry