reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ślub w 26 tyg ciąży

NaVigatorka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Sierpień 2016
Postów
55
Hej dziewczyny :) za 5 tyg odbędzie sie mój ślub wraz z weselem. Będe wtedy w 26 tc. Do teraz czuje sie bardzo dobrze i wszystko wporządku z moją ciążą ale mimo to chce wiedziec czy ktoras z was była w takiej sytuacji? A jak nie to co o tym myślicie ? :)

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja bralam w 20tc czulam sie swietnie bawilam sie 2 dni do bialego rana.Nic mnie nie bolalo procz nog od tanczenia:-).Ale wszystko zalezy od ciazy i Twojego samopoczucia teraz jestem w 2 ciazy i jest mega zle.jesli chodzi o wymioty i mdlosci...ogolnie.jestem.bardzo slaba..

010igov3fkey3mez.png
 
I bardzo sie tym wszystkim zmeczylas? Chodzi mi nawet o zabawe itd.. i jak zniosl to dzidzius oczywiscie :)

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak wróciłam do domu to zmęczenie poczułam☺ i pierwszy raz spuchly mi nogi. Pozatym wszystko dobrze.Córeczka moja dobrze to zniosła☺ nigdy nie zapomnę jak kopala w kościele pewnie trochę odczuwala moje przejęcie, cały czas ją czułam☺ W tej chwili ma już 6 lat☺
 
Maziajka u mnie 2 ciąża też była o wiele gorsza, wymioty, mdłości, krwawienia, 2 razy chora raz zapalenie zatok i uszu, drugi raz grypa zoladkowa, przedwczesne skurcze. Synek urodzony w 35 tc. Jak bym miała taką pierwsza to byśmy chyba brali ślub dopiero po urodzeniu. Chociaż pierwszej też łatwej nie miałam ale do 18 tyg potem już było dobrze
 
Ja biore slub za 10 dni i bedzie to 32 tydzien ciazy, ale nie robimy hucznego wesela tylko przyjecie dla najblizszych :-) wszystko zalezy od tego jak przechodzisz ciaze, ale powinno byc dobrze!

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki dziewczyny podniosłyście mnie na duchu :) u nas akurat wesele bedzie huczne bo az na 200 osob i mam nadzieje ze nie rozlozy mnie horoba albo cos w tym stylu

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Spokojnie ja do 18 tygodnia lezalam, wesele mieliśmy na 80 osób najbliższa rodzina ale mamy duża. Tanczylam chociaż nie wariowalam, spokojnie. Też się denerwowalam, wszystko było dobrze☺ Córka urodziła się w 40tc w dzień kiedy miałam termin☺
 
Do góry