reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki kolejna część...

kubusiowa25

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Październik 2016
Postów
44
Kurka wiem że marudzę ale naprawdę ja juz sama nie wiem.. Wszyscy z mojego otoczenia twierdzą że sobie coś wymyślimy z tymi zębami. .. Fakt nie wyszły jeszcze ale na bank pojawia się niebawem... Niech nie robią że mnie wariata.. po lewej stronie dziąsło z przed miesiąca, po prawej dzisiaj. Miki ma już jedynki na dole. Wyszly w 6mies obecnie 25.12 będzie miał 9 mies.
 

Załączniki

  • rps20161223_182102.jpg
    rps20161223_182102.jpg
    100 KB · Wyświetleń: 183
reklama
Zanim ząb przebije dziaslo to trochę minie, na pewno idą te cztery górne zęby. Musisz czekać aż tak daje Ci w kość?
 
Mojej córci pierwsze zęby na dole wyszły jak miała 6 miesięcy płacz ból nieprzespana noce koszmar zaczął się przy górnych zębach przez dwa i pół miesięca dopóki nie wyszły wszystkie cztery mała płakała w nocy jeczala przez sen żadne maści nie pomagały była non stop maruda płaczliwa tylko nurofen pomagał na dwie godziny... podawałam w ostateczności ale butelka poszła... dzieciom trzeba pomóc bardzo cierpia przy zębach... obecnie od 6 miesięcy cudowne wesołe dziecko... kolejne zęby idą ale znacznie łagodniej...
 
reklama
Jeszcze trochę... spi z nami przy cycusiu... Ale jeszcze może z tydzień...
 

Załączniki

  • PicsArt_12-28-04.30.45.jpg
    PicsArt_12-28-04.30.45.jpg
    129,8 KB · Wyświetleń: 134
Do góry